iPhone SE - 3 aylık deneyim

Bütçe
7500

495591

Decapat
3 ay önce bir arkadaşım tarafından hediye olarak elime geçmişti telefon, 64 GB uzay grisi. Aynı zamanda ilk iOS telefonum, şu ana kadar hep Android kullanmıştım.
Aslında hediye dedim ama modeli ben seçtim sohbet arasında, şu iPhone SE ne güzel ya demiştim ve almıştı kendisi sağ olsun :D

Bu modeli seçme sebebim teknik özellikler değil, sadece eski Home tuşlu tasarımıydı telefon oldukça stabil ve akıcı ve zaten A13 bionic çip var. Çoğu kişinin merak ettiği batarya süresidir sanırsam, telefonla pek zaman geçirmiyorum ama bana yettiğini söylebilirim. Gün boyunca genel olarak pil, performans, tasarım olarak her şeyini sevdim ve güzel telefon, tavsiye ederim. Bana geldiği zaman 5700 TL'ydi ama şu an 7500 TL

bu arada telefonda 360 derece kaplama var kılıfsız kullanmak için yaptırmıştım oldukça güzel onuda tavsiye ederim

Eki Görüntüle 1232687

Dosya Ekleri

• 819af375-0d44-4a24-9e9d-c88efd30651b.jpg
    819af375-0d44-4a24-9e9d-c88efd30651b.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
3 ay önce bir arkadaşım tarafından hediye olarak elime geçmişti telefon, 64 GB uzay grisi. Aynı zamanda ilk iOS telefonum, şu ana kadar hep Android kullanmıştım.
Aslında hediye dedim ama modeli ben seçtim sohbet arasında, şu iPhone SE ne güzel ya demiştim ve almıştı kendisi sağ olsun :D

Bu modeli seçme sebebim teknik özellikler değil, sadece eski Home tuşlu tasarı mıydı telefon oldukça stabil ve akıcı ve zaten A13 bionic çip var. Çoğu kişinin merak ettiği batarya süresidir sanırsam, telefonla pek zaman geçirmiyorum ama bana yettiğini söylebilirim. Gün boyunca genel olarak pil, performans, tasarım olarak her şeyini sevdim ve güzel telefon, tavsiye ederim. Bana geldiği zaman 5700 TL'ydi ama şu an 7500 TL (pek detaylı ve kaliteli bir yazı değil biliyorum ama gene de yazdım öylesine.)

Eki Görüntüle 1232687

Kamerası sizi memnun etti mi?

Hayırlı olsun. Görüşlerin için teşekkürler.

Ben bir buçuk senedir kullanıyorum. O zamanlar 5,100 TL'ye satın almıştım. Pil sağlığı %88 olsa da hâlâ tekleme yapmıyor.

Geri
Yukarı