iPhone SE 64 GB vs 2. el iPhone X

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hepinize merhabalar arkadaşlar, benim abim dün telefonunu yere düşürdü (iPhone 6 32 GB uzay grisi) sadece ekran koruyucusu çizilmesine rağmen, artık ben bu telefondan soğudum, yeni bir telefon alacağım dedi. Aslında mantıklıydı dediği, çünkü artık para da kazanıyordu. Staj geliri olarak 600 - 700 TL olarak bir rakam kazanıyor. Bu gün ise parasını büyük bir ihtimal alacak ( saat veriyim mi beraber karşılıyalım parayı ezeriz :D ) neyse ayrıca kenarda birikmiş parası var.
Ne telefonu önerirsiniz, iPhone SE 64 GB iOS14 kırmızı 4889.99try vs 2. el iPhone X 5100.99try hangisini tavsiye edersiniz, dediğim gibi iPhone X'e ayırdığı fiyat bu, 4800 ile 5150TL arası, önerilerinizi aşağıda bekliyorum.

Se hem performans hem temizlik açısından çok daha iyi 2.el iphone sonuçta her türlü sorun çıkabilir
Kanka benim babam'ın Tanıdıkları var ( Telefoncu Dükkanları yani ) ama eğer SE Alınırsa taksit gibi bir seçenek da olacağını düşünüyorum.

Dostum sen X almak istiyorsun onun için kendine sebepler sunulsun istiyorsun gibi.
SE daha güçlü ve daha yeni bir cihaz.
X 'in tek artısı büyük ekranı ve bataryası.

Geri
Yukarı