iPhone SE alınır mı?

bethyybethh

Picopat
2020 modelinden bahsediyorum. Yaklaşık 4-5 ay sıkıntısız kullanabilmem gerek. Bataryası çok zorlar mı, kamerası iyi mi, sattığımda çok zarar eder miyim?Dediğim gibi kısa süre idare edebilmesi için istiyorum, sonra 11 modeline geçmek istiyorum.

Son düzenleme:

saul g00dman

Hectopat
iPhone SE 2020’den bahsediyorsanız kamerası iyi , sattığınızda çok zarar edeceğinizi sanmıyorum hiç bir iPhone telefonda. Batarya konusunda sizi üzebilir. Çünkü maksimum 4-4.30 saat açık ekran görürsünüz.

Itechin.g

Hectopat
İyi halde olanını alırsanız sıkıntı yaşamazsınız satarken aksine kar bile elde edersin. Sonuçta Türkiye şartlarında yatırım yapılacak 3 şey dolar, altın ve iPhone.

Beyaz Tavşan

Decipat
Alabilirsiniz 4,5 ay pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Batarya da kullanımınıza göre değişir çok telefonla oynuyorsanız bir gün yetmez.

OnePC

Decipat
Makaleler
4
Yer
Adana
2020 modelinden bahsediyorum. Yaklaşık 4-5 ay sıkıntısız kullanabilmem gerek. Bataryası çok zorlar mı, kamerası iyi mi, sattığımda çok zarar eder miyim? Dediğim gibi kısa süre idare edebilmesi için istiyorum, sonra 11 modeline geçmek istiyorum.
Yakında 3. nesil iPhone SE çıkabilir diyorlar ama iPhone SE 2020'de gayet güzel bir cihaz. Kuzenim kullanıyor aynı cihazı. Kamerası falan da çok güzel. Ayrıca hiç donma kasma falan da olduğunu söylememişti bana. iPhone SE bence çok güzel bir cihaz. Hem içinde de iPhone 11 işlemcisi var.

Serkan çnr

Femtopat
iPhone SE oldukça iyi bir cihaz. Özelikle donma kasma neredeyse olmaz.
Ama telefonu düşürmemeye çalış çünkü o biraz kolay kırılabilen bir cihaz ona iyi bakmak gerek.

Yeni konular

Yukarı