iPhone SE alınır mı ?

MTSDiscordia

Hectopat
Daha fazla  
3 yıldır L520 kullanıyorum. Yani IOS'un mağazası kötü hali. Kasma yok. Düne kadar aklımda Galaxy S6 vardı. Haftaya alacaktım fakat aldığım telefonun beni 3-4 sene beni idare edecek bir telefon olması gerektiği için vazgeçtim. Geçenlerde 4S ile 5S inceleme fırsatım oldu. Tanıdıklarım kullanıyordu. 4s 4-5 senelik telefon arasıra çok hafif kasıyordu telefon. Bu yüzden nedense IOS telefonlara kanım kaynadı. Yani bu SE'ye verilecek para değer mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu incelemiş biri olarak rahatlıkla alınabilir diyebilirim. Cihaz piyasadaki en güçlü compact telefonlardan birisi. Ha geri kalmış teknolojileri var mı? Var. Mesela ekranı gibi. Yine de donanım olarak güçlü bir cihaz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İphone se alma derim çünkü bende S4 vardı iphone se ye geçtim 3.5 dan 4 inç e geçince bi fark olmuyor biraz ekran büyüyor o tabi iphone se nin biraz sıkıntısı var aşırı ısınma ve uygulamalar çöküyor kendi kendine çıkıyor böyle olunca gittim se yi sattım 6s aldık rose gold kafam rahat ne ısınma ne uygulama çökme

Android ten uzak dur Derik hangisi olursa olsun ömrü sadece 2 sene veya 1 :)

İphone se alma derim çünkü bende S4 vardı iphone se ye geçtim 3.5 dan 4 inç e geçince bi fark olmuyor biraz ekran büyüyor o tabi iphone se nin biraz sıkıntısı var aşırı ısınma ve uygulamalar çöküyor kendi kendine çıkıyor böyle olunca gittim se yi sattım 6s aldık rose gold kafam rahat ne ısınma ne uygulama çökme

4S diyecektiniz sanırım. :) Android artık uzak durulacak bir işletim sistemi olmadığını kabul ettirdi. Hangi telefon, hangi marka olduğuna bağlı bir şey uzak durulması bence.

4 inç ekranlı bir telefonda rahat edecekseniz alın derim. Bana kalırsa 4 inç bana küçük geliyor mesaj yazarken olsun video seyrederken olsun beni tatmin edemiyor.

Telefonu incelemiş biri olarak rahatlıkla alınabilir diyebilirim. Cihaz piyasadaki en güçlü compact telefonlardan birisi. Ha geri kalmış teknolojileri var mı? Var. Mesela ekranı gibi. Yine de donanım olarak güçlü bir cihaz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Recep bey , dediğiniz gibi küçük ekranı "alsammı ? almasammı ?" sorularını sokuyor aklıma ve 5S tasarımında olmasıda biraz eski gösteriyor o telefonu.

SE nasıl çöküyor anlamadım ?

Onun yerine ithalatçı G5 al. Ben böyle yaptım.

İthaalatçı alamam operatörden alacağım.

G3 kullanıyorum, yaklaşık 2.5 yıl oldu ve telefon ilk aldığım gibi, herhangi bir kasma sorunu yok.

G3 kullanan kuzenimin anakartı yandı , arkadaşımınkini çok hızlı şarj gidiyor ve yanıyor telefon fark etmediğiniz bir sorun vardır kesin :D
Klasik G3 sorunları.

4 inç ekranlı bir telefonda rahat edecekseniz alın derim. Bana kalırsa 4 inç bana küçük geliyor mesaj yazarken olsun video seyrederken olsun beni tatmin edemiyor.

Kullandığım telefonda 4 inç ama büyük hissettirmiyor , küçükde hissettirmiyor diyebilirim sana :D SE resimlerine baktığımda telefon küçük görünüyor videolardada aynı sorun var.

Geri
Yukarı