iPhone SE Plus Özellikleri ile İlgili İlk Detaylar Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone SE Plus özellikleri

Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen iPhone SE Plus modeli ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı. iPhone SE 2020 modeliyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Apple’ın, bu yıl büyük ekranlı bir iPhone SE modelini de duyuracağı iddia ediliyor. iPhone SE Plus olarak adlandırılacağı tahmin edilen modelin bugün ise bazı teknik özellikleri internete sızdı. Apple Lab […]

Devamı: iPhone SE Plus Özellikleri ile İlgili İlk Detaylar Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şayet 580 Avro gibi bir fiyattan Avrupa'da satılırsa:
580 Avro (5200 TL)
%40 ÖTV (7280 TL)
%18 KDV (8590 TL)
%10 TRT (9450 TL)
Mağaza Payı ve diğer masraflar (En az 1500 TL)

Toplam fiyat: 10950 TL

Yani 780 Avro olan İphone 12 Mini ülkemizde 10.000 TL'den satılıyorsa benim hesaplamam tamamen yanlış. İçiniz rahat olsun. Yüksek ihtimalle en az 6500 TL en fazla 8500 TL falan olur. 5000 TL gibi rakamlar hayal.

Tek kelimeyle bayıldım. Fiyatı 5300TL gibi olursa SE 2 gibi damgasını vurur. @Oğuzhan T hocam sen ne düşünürsün?
Keşke ama 5 bin tl bandında çıkmaz hocam. Eğer böyle giderse 7000’e dayanır. Bunun en son örneğini Watch Series SE‘de gördük. SE 2 çok başarılı bir fiyata sahipti. Keşke SE 2’yi böyle çıkarsalardı.

Ben 8 Plus kasasında olmasını bekliyordum. XR kasasında çıkacaksa hem pahalı olur hem de TouchID isteyenleri üzer bayağı.

Keşke ama 5 bin tl bandında çıkmaz hocam. Eğer böyle giderse 7000’e dayanır. Bunun en son örneğini Watch Series SE‘de gördük. SE 2 çok başarılı bir fiyata sahipti. Keşke SE 2’yi böyle çıkarsalardı.
Aynen öyle. Ama telefona cidden bayıldım. SE 2 almayı düşünüyorduk babama. Eğer çıktığında ikna edebilirsem bana bunu alalım sana benim A70'i vereyim diyeceğim. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı