iPhone SE son şarj tarihi 2020

@G3258 Çok fazla bilgi bulamadım bu konu hakkında. Bazı yorumlarda gördüğüm kadarıyla o tarihin fabrika şarjını gösterdiği söyleniyor. Telefonunuza App Store'dan Destek uygulamasını yükleyin. Bir operatöre bağlanıp canlı destek alın derim.

Benim de bildiğim kadarıyla cihazlar fabrikada test için şarj ediliyor üretim tarihi 2020 olabilir.

Telefonu 14 Eylül’de aldım. Normalde garanti başlangıcını sıfır cihazlarda kendimiz seçerdik. Önceki iPad’im ve Mac’imde böyle olmuştu çünkü.

Ama bu cihazın garanti süresi daha 1 ay önceden başlamış. Sanki birisi kullanıp iade etmiş gibi yani. Çünkü garanti süresi bir ay önceden başlamış.

7861CCA3-3B97-42F3-AA10-91710B2FD54D.png

Telefonu 14 Eylül'de aldım. Normalde garanti başlangıcını sıfır cihazlarda kendimiz seçerdik. Önceki IPad'im ve Mac'imde böyle olmuştu çünkü.

Ama bu cihazın garanti süresi daha 1 ay önceden başlamış. Sanki birisi kullanıp iade etmiş gibi yani. Çünkü garanti süresi bir ay önceden başlamış.

Eki Görüntüle 1166470

Normalde şarj tarihinin eski bir tarih olması normaldi, ancak garanti süresi 1 ay önce başladıysa iade edin derim. Ya yeniden Amazon'dan alın değişim yapın ya da Vatan vb. Bir yerden alın.(Bence)

Apple telefon desteğe randevu aldım, yarın sabah arayacaklar. Apple bu telefonu değiştirir mi yoksa git işini amazon ile hallet beni ilgilendirmez mi der?

Amazon ile görüştüm. Değişim yapamayız. İade edin. Kupon veremeyiz. Yüksek fiyattan tekrar alırsınız dediler.

Apple ile görüşün faturaya göre garantinizi düzenlesinler dediler. Garanti süresine göre cihazın kullanılmış olduğu bilgisini çıkaramayız dediler.

Pil içinse, biz cihazın ne zaman üretildiğini bilemeyiz gibisinden bir cevap verdiler.

Ne yapayım arkadaşla, ne tavsiye edersiniz? Apple ile görüşsem bu duruma bir el atar mı? Kendi stoklarından cihaz değişimini sağlar mı?

Son düzenleme:
İade etsem tekrar alabileceğimi düşünmüyorum. Peşin fiyatına 6 taksit ile almıştım. Amazon arada taksit getiriyor. Bende bundan faydalanmıştım.

Dün iPhone SE'nin fiyatının arttığının haberini yapmıştım. Bugün hemen etkilerini gördük. Ben bunu iade etsem kartıma paranın gelmesi falan 1 haftayı bulur. O zaman fiyatı ne olur, taksiti olur mu bilmiyorum.

Apple bildiğiniz gibi 500 döngüden önce telefonun sağlığı 80'in altına düşerse ücretsiz değişim sağlıyor. Eğer benim telefonun bataryası gerçekten beklemeye dayalı olarak ömür kaybettiyse Apple ücretsiz değiştirir diye düşünüyorum.

Bahtı karayım gerçekten, o kadar çalış para biriktir Macbook Air al ayağı yamuk gelsin 2 kere iadeye gönder. 3. cihazda yamuk gelsin. iPhone al eski gelsin. Of Apple of.
Fabrika şarjıdır o. Batarya sağlığı kaç?
100.
Ekran Resmi 2021-09-15 22.02.23.png

Son düzenleme:
Bence burada dediğim olaya denk gelmişsiniz. Amazon TR memnuniyeti Amazon iyi ama işte 1 taraf memnun olurken diğer taraf bu şekilde oluyor. Herhangi bir Apple cihazımda böyle bir şey görmedim, garantinin 1 ay önceden başlaması zaten normal değil. Ayrıca yeni cihazlarla son şarj zamanının gözükmesi tuhaf daha önce hiç görmedim.

Geri
Yukarı