iPhone SE telefon ''iCloud ayarları güncelleniyor'' ekranında takıldı

berkekamis

Centipat
iPhone SE telefonumu iCloud yedeğinden kurarken 24 saattir "iCloud ayarları güncelleniyor" diyerek takıldı, ne kadar beklemem lazım daha ne kadar sürecek bilgisi olan var mı acaba?

Telefonunuzu yeniden başlattınız mı?
Hücresele mi Wi-Fi'ya mı bağlısınız?

Takıldı derken yükleniyor işareti var telefona arama vs. gelebiliyor ama o sayfa geçmedi hâlâ telefonu ilk kez kuruyorum şu an iCloud geri yüklemesi yapıyor hâlâ bekliyorum.
Hâlâ yükleniyor. Dün bu saatlerden beri böyle.

Dosya Ekleri

• 16099571493531658503525516323486.jpg
    16099571493531658503525516323486.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 121
Takıldı derken yükleniyor işareti var telefona arama vs. gelebiliyor ama o sayfa geçmedi hâlâ telefonu ilk kez kuruyorum şu an iCloud geri yüklemesi yapıyor hâlâ bekliyorum.
Hâlâ yükleniyor. Dün bu saatlerden beri böyle.

İhtimal olarak Apple sunucu durumlarının düşmesi verilebilir ama bu mümkün değil gibi gözüküyor. Çünkü sunucu durumları şu an sorunsuz çalışıyor.

Deneyebileceğiniz çözümleri şöyle sıralıyorum:

- Cihazınızı yeniden başlatın veya Force Restart yapın(Force Restart nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın)

- Başka bir Wi-Fi ağına bağlanın, hücresel ağı deneyin veya iTunes üzerinden Ethernet kullanın

- İnternet ayarlarınızı güncelleyin

- Tüm kısıtlamaları devre dışı bırakın

- iPhone’nuzu kurarken iCloud ayarlarını geçin, bu ayarları ayarlar kısmından sonra ayarlayabilirsiniz.

Teşekkürler ama telefona gelen aramalara cevap verebiliyorum ekranda şu an o işaret dönüyor anlamadım bende bir süre bekleyip reset atıcam veya aldığım yere geri götürücem

Teşekkürler ama telefona gelen aramalara cevap verebiliyorum ekranda şu an o işaret dönüyor anlamadım bende bir süre bekleyip reset atıcam veya aldığım yere geri götürücem
Zaten sim bağlantınız kurulmuş, bu yükleniyor gibi gözükmesi iCloud ayarlarınızın yükleniyor anlamına geliyor. İnternet ile bağlantı kurulduğu için o yükleniyor simgesi gözükmesi normal.

Ayrıca bu güncellenme pek önemli bir şey değil veya büyük dosyalar indirilmiyor. İyi bir internet bağlantısıyla 1 dakikadan fazla sürmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı