iPhone SE vs XR

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba elime yeni geçen bir SE modeli var. Sizce iade edip XR alınır mı? Ekranı biraz küçük geldi batarya denemelerine %100 olunca başlayacağım şu an şarj da. Sizce hangisi daha uzun süre götürür. Hem yazılım olarak hem performans olarak. Bataryası küçük geldi biraz SE'nin ama deneme yapmadan göremem bunu. Düşünceleriniz nelerdir? Veya SE yerine hangi model tercih edilebilir? iPhone istiyorum 6 bin TL'nin üstüne çıkmama çok zor. Zaten alacak olur isem kasım indirimlerini bekleyeceğim XR için.

Ürünü nasıl iade etmeyi düşünüyorsunuz? Ve kesinlikle SE diyorum. Performans olarak birbirlerine çok yakın. Bende alacağım kasım'ın sonunda.

Ürünü nasıl iade etmeyi düşünüyorsunuz? Ve kesinlikle SE diyorum. Performans olarak birbirlerine çok yakın. Bende alacağım kasım'ın sonunda.
Daha 1 günlük cihaz dostum.
Batarya ve ekran dışında SE daha iyi bir cihaz. İhtiyacınız bu yöndeyse değiştirilebilir.
Uzun ömürlü olmasını istiyorum aslında öğrenci olduğum için.

Ben büyük ekranlı bir telefona sahip olmak istediğim için SE'yi direkt iade ederdim. XR çok daha büyük ekrana sahip.

Ben büyük ekranlı bir telefona sahip olmak istediğim için SE'yi direkt iade ederdim. XR çok daha büyük ekrana sahip.
Uzun ömürlü olması en büyük etken kanka. 2018 çıkışlı bir telefon XR öğrenci olduğum için bir 5-6 yıl istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı