iPhone SE vs XR

rico

Kilopat
Daha fazla  
Hiç oyun oynamıyorum, arada güzel fotolar çekerim fakat profesyonel değil. Hangisini almalıyım sizce? Arkadaşımın 0 aldığı Xiaomi'de sadece 1 yıl içinde bir sürü sorun çıktı. O yüzden gözüm korktu biraz. Alternatiflere de açığım.

Hiç oyun oynamıyorum, arada güzel fotolar çekerim fakat profesyonel değil. Hangisini almalıyım sizce? Arkadaşımın 0 aldığı Xiaomi'de sadece 1 yıl içinde bir sürü sorun çıktı. O yüzden gözüm korktu biraz. Alternatiflere de açığım.
Batarya sorun olmayacak ise kesinlikle SE 2020 alınmalı.

Sorun değil. Diğer özellikler için bataryayı biraz küçük tutmuşlar. Çok yoğun kullanmazsan 1 günü çıkarır diye düşünüyorum zaten oyun oynamayacakmışsınız.
Aynen hocam. Xiaomi 11 Lite da var benzer özelliklerde ama önceden yazdığım gibi içime sinmedi. Başka önerin yoksa SE almayı düşünüyorum?

Size bağlı hangisinin tasarımı daha hoşunuza gidiyor ben ortada ki o yuvarlak butonu seven biri değilim ben olsam XR alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
6.5K hocam ama belirttiğim gibi benim için SE ve XR arasında fark yok. Xiaomi RedMi 7A'dan geçiyorum bir de onu da belirteyim swh*
O zaman tercihler arasında Samsung Galaxy S10e var.

Ekran olarak 120Hz ve Dynamic AMOLED SE'nin ekranına göre çok çok daha kaliteli ve güzel bir ekran. Bataryası az değil 2 katı. 4000 mAh. SE'den işlemci olarak az bir farkla geride kalıyor diyebilirim. AnTuTu testlerinde Samsung alırken GeekBench testlerinde SE solluyor.

Oyun oynamayacağım demişsiniz o yüzden aradaki fark sizi çok etkilemez diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten az bir fark var. Günlük kullanım için Samsung çok daha ideal olacaktır.

Size bağlı hangisinin tasarımı daha hoşunuza gidiyor ben ortada ki o yuvarlak butonu seven biri değilim ben olsam XR alırım.
Hocam eşekten inip (Xiaomi 7A) ata bineceğim için çok umursayacağımı düşünmüyorum.
O zaman tercihler arasında Samsung Galaxy S10e var.

Ekran olarak 120Hz ve Dynamic AMOLED SE'nin ekranına göre çok çok daha kaliteli ve güzel bir ekran. Bataryası az değil 2 katı. 4000 mAh. SE'den işlemci olarak az bir farkla geride kalıyor diyebilirim. AnTuTu testlerinde Samsung alırken GeekBench testlerinde SE solluyor.

Oyun oynamayacağım demişsiniz o yüzden aradaki fark sizi çok etkilemez diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten az bir fark var. Günlük kullanım için Samsung çok daha ideal olacaktır.
Dedikleriniz doğrudur hocam ama hayatım boyunca Samsung, Android kullanmış biri olarak gına geldi. Fark beni etkilemez demişsiniz, fiyatı azcık da olsa etkileyebilir. Iphone SE daha çok yattı kafama.

Yeni konular

Geri
Yukarı