iPhone SE ye 5S ekranı takılır mı?

JobsunElması

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, iPhone SE telefonumun ekranı kırıldı telefoncuya götürdüm ekrana 500TL istedi sadece. Öğrencilik hali bende o kadar para veremeyeceğimden merak ettim bazı kanallar iPhone 5S ekranını SE ye takmışlar. Uyar mı merak ettim. Uyarsa 70TL'ye 2. el anakartı arızalı bir 5S alacağım.

Merhabalar, iPhone SE telefonumun ekranı kırıldı telefoncuya götürdüm ekrana 500TL istedi sadece. Öğrencilik hali bende o kadar para veremeyeceğimden merak ettim bazı kanallar iPhone 5S ekranını SE ye takmışlar. Uyar mı merak ettim. Uyarsa 70TL'ye 2. el anakartı arızalı bir 5S alacağım.

Takılıyor, zaten ekranları aynı. Tahtakale'ye gittiğinizde 5S kasa SE ekran deyince 5S ekran veriyorlar zaten, ve ben 195TL'ye alıp kendim taktım bir tornavida ve bir pena bana yetti ama uzun sürdü.

Takılır, bizzat kendim takmıştım.

Geri
Yukarı