iPhone SE2 incelemesi

Merhaba sayın Technopat ailesi! Bu konuda sizlere 2-3 aylık iPhone SE2 deneyimlerimi anlatacağım. Bu konuyu açmamın sebebi forumda çoğu kişinin “alınır mı?” Sorusu sormaları. Bende onlara bu sorunun cevabını açıklar nitelikte bir inceleme sunacağım.
Artıları:
1-Performans. Çok iyi performans gösteriyor. Öyle ki oyunlarda en yüksek ayarlar + 60 FPS kombinini oluşturabiliyorsunuz.
2-Kamera. Kamera gerçekten muazzam ötesi.
3-Batarya. Evet batarya. Şaşırdınız değil mi? 1821 mAh’lık bir batarya Wi-Fi kullanımı ile maksimum 6.5 saat kadar götürebiliyor. LTE kullanımı ile 5 saat civarı bir performans sergiliyor. Tabii bu oyunlar için geçerli değil. Eski telefonum olan A70’in 4500 mAh’lik bataryasını eziyor.
4-Ses. Hoparlörden çıkan ses gerçekçi bir şekilde geliyor.
5-Tasarım. Tasarım çoğu kitleye hitap etmese de benim için güzel. Eski telefonum 6.7 inç idi ve kürek gibiydi. Cepte taşınmıyordu. Bu ise her yere sığacak biçimde.
Eksileri:
1-Ağır oyunlarda batarya çok iyi olmuyor. PUBG gibi bir oyunda en fazla 3 saat götürebiliyor. Fakat CoD Mobile’da bu süre daha uzun.
2-Tasarım bence iyi fakat bazı kişilere hitap etmiyor olabilir.
Kısacası ben iPhone SE2’yi öneririm. Büyük ekran sevdalısı değilseniz sizin için en ideal seçimlerden biri olabilir. Ve alırken eğer bütçeniz yetiyorsa en az 128 GB alın derim. Ayrıca siyah rengi de öneririm. Sağlıcakla kalın!

8120A594-D563-4653-B522-B79726D905A2.jpeg
67C20776-EB0B-4E67-A5FC-C74405C99197.jpeg
02AF0467-8AF8-4AD2-B8AF-E0E304B94CD3.jpeg

A13 işlemci boru mu yani? :) Büyük ekran sevmeyenler ve performansa önem verenler için harika bir model. Ekran ve pil biraz daha iyi olsaydı tam anlamıyla canavar bir model olurdu.

Hayırlı olsun ve ellerinize sağlık. 4.5K ve 5K civarı bütçelerde önerdiğim bir telefondu zaten, o bütçelere mümkünse Android cihaz önermiyorum.

İncelemeniz biraz daha detaylı olabilirdi.

Sanırım forumda bir tek siz ve eski adıyla Feathers (@Metafractal) hocamın incelemeleri var, başka bulamadım.

Hayırlı olsun. Ben oyun oynamadığım halde maks 3-4 saat ekran süresi alabiliyorum. Nasıl oyun oynayıp 3 saat ekran süresi alıyorsunuz bir türlü çözemedim :D

Hayırlı olsun. Ben oyun oynamadığım halde maks 3-4 saat ekran süresi alabiliyorum. Nasıl oyun oynayıp 3 saat ekran süresi alıyorsunuz bir türlü çözemedim :D.

Wi-Fi açıkken öyle. PUBG 2.5 saat alınıyor. Fakat diğer oyunlarda çok rahat alınabiliyor.

Daha detaylı bir inceleme olabilirdi. Mesela kendi kamerasıyla selfie ve arka kamera çekimleri, telefonun kutusu yerine canlı halini görmek falan.
Yine de teşekkürler.

Evet bunları da eklemeliyim biraz aceleye geldi.

Daha detaylı bir inceleme olabilirdi. Mesela kendi kamerasıyla selfie ve arka kamera çekimleri, telefonun kutusu yerine canlı halini görmek falan.
Yine de teşekkürler.

Evet bunları da eklemeliyim biraz aceleye geldi.

Yine de teşekkürler.

Elimde şu an telefonu çekebilecek ikinci bir cihaz yok. İlk fırsatta yüklerim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı