iPhone telefon önerisi

Bütçe
8000
5000 TL altında bulabilirsen alınır.

5700'e falan var.

8 Plus almaya değmez. Hem ağır hem büyük hem de hacmine göre ekran alanı küçük yani boşa ağırlık taşıyorsun çünkü büyüklüğünün yarısı zaten koca koca kenarlara gidiyor. Onun yerine XS Max al.

Emin misiniz hocam? 4-5 saat içinde yola çıkmam lazım. Ona göre karar vereceğim.
Napın edin bütcenizi zorlayın ve AMOLED ekranlı bir şeyler alın X XS ve 12 baslangıc modelleri.
Hem batarya performansı olarak hem de siz gercekten kaliteli bir ekran kullanmış olursunuz.

Haklısınız.

8 Plus son seçeneğin olsun, eskidi.

Bende öyle düşünüyorum ama bu şekli daha çok hoşuma gidiyor.

5700 TL fiyatına şahsen almam iPhone 8 serisi.

Hocam peki, XS 6000 TL 15 günlük pil seviyesi %100. XS Max 7300 sıfır kutusu yok pil seviyesi %100. hangisini tercih etmeliyim? Her 1000 lira artışımda farklı bir tercih çıkıyor karşıma. 2000 TL daha arttırınca iPhone 12 alabiliyorum. Ama çıkmak istemiyorum bu kadar. Çok kararsız kaldım. Ve maalesef İstanbul'da 6500'e XS Max alacaktım ama yanlış yola sapmışım. 130 kilometre geri gitmem gerekiyordu bende vazgeçtim. En az 2-3 yıl kullanırım telefonu. Sizin fikriniz benim için önemli. Not: 2'side yurt dışı. 1 yıl 4 ay kullanıma açık XS Max olanı.

Son düzenleme:
Hocam peki, XS 6000 TL 15 günlük pil seviyesi %100. XS Max 7300 sıfır kutusu yok pil seviyesi %100. hangisini tercih etmeliyim? Her 1000 lira artışımda farklı bir tercih çıkıyor karşıma. 2000 TL daha arttırınca iPhone 12 alabiliyorum. Ama çıkmak istemiyorum bu kadar. Çok kararsız kaldım. Ve maalesef İstanbul'da 6500'e XS Max alacaktım ama yanlış yola sapmışım. 130 kilometre geri gitmem gerekiyordu bende vazgeçtim. En az 2-3 yıl kullanırım telefonu. Sizin fikriniz benim için önemli. Not: 2'side yurt dışı. 1 yıl 4 ay kullanıma açık XS Max olanı.
1 yıl 4 ay açık diye bir şey yok, yurtdışı telefonlar en fazla 120 gün kayıtsız açık kalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı