iPhone telefonu üst üste sıfırlamak nasıl zarar verir?

furkan1878

Decapat
Daha fazla  
8 Plus telefonumda birkaç hesap problemi yaşadığım için telefoncuya gitmiştim. Telefoncu telefonuma hard reset atıp düzeldi demişti. Üstünden 2 hafta geçtikten sonra tekrardan aynı hatayı aldım. Bu sefer hesapları kendim değiştireceğim ama tekrardan hard reset atmam gerek. iPhone model telefonların SSD'ye benzer bir disk kullandığını sanıyorum. Üst üste hard reset yapmak telefona ne gibi zarar verebilir? Birçok bununla alakalı konuyu araştırdım ama net bir söylenti yok. Yardımcı olursanız sevinirim :)

8 Plus telefonumda birkaç hesap problemi yaşadığım için telefoncuya gitmiştim. Telefoncu telefonuma hard reset atıp düzeldi demişti. Üstünden 2 hafta geçtikten sonra tekrardan aynı hatayı aldım. Bu sefer hesapları kendim değiştireceğim ama tekrardan hard reset atmam gerek. iPhone model telefonların SSD'ye benzer bir disk kullandığını sanıyorum. Üst üste hard reset yapmak telefona ne gibi zarar verebilir? Birçok bununla alakalı konuyu araştırdım ama net bir söylenti yok. Yardımcı olursanız sevinirim :)
Ben telefon sektöründeyim, telefon kendi kendine hard reset atmaz. Nand çökebilir. Yazılım atılır. Nand bozulur, nand değişir. Hard reset iPhone kendi kendine atmaz.

Ben telefon sektöründeyim, telefon kendi kendine hard reset atmaz. NAND çökebilir. Yazılım atılır. NAND bozulur, NAND değişir. Hard reset iPhone kendi kendine atmaz.

Eksik hatırlıyor olabilirim ama bana telefona hard reset attığını, sorunun giderildiğini söylemişti. Telefon kendi kendini sıfırlamadı hocam. Hesap sorunlarımı kökten çözebilecek şeyin hard reset atılması gerektiğini söylemişti. Böylece tekrardan yeni kurulumla telefonumu eskisi gibi kullanabileceğimi söylemişti. Ama tekrardan aynı hataları alıyorum ve bu yüzden tekrardan hard reset atacağım ama dediğim gibi telefona zarar verir diye çekiniyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı