Çözüldü iPhone turuncu nokta bozuk gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Werlades

Hectopat
Yer
Ankara/keçiören
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar iki adet görsel ekledim biri benim telefonum biri Internet'ten bulduğum görsel bu simge neden bozuk? IPhone'nun köşesiz yumuşak yapısını bozuyor. Yeniden başlattım. Yaklaşık 1 hafta önce de format attım fakat düzelmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_0037.PNG
    IMG_0037.PNG
    1,5 MB · Görüntüleme: 51
  • iphone-turuncu-nokta-kapatma.jpg
    iphone-turuncu-nokta-kapatma.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 48
Çözüm
Ayarlara girin. Erişilebilirlik > Ekran ve Metin Puntosu kısmını açın. Orada renk olmadan farklılaştır seçeneğini kapatırsanız nokta şeklinde görünmeye devam eder. Bu ayar açık olduğu zaman da kare şeklinde görünür. Format falan uğraşmasaydınız keşke. :D Ayarları yedekten aktarınca gene açık olarak geliyor.

1659912218836.png

Ayarlara girin. Erişilebilirlik > Ekran ve Metin Puntosu kısmını açın. Orada renk olmadan farklılaştır seçeneğini kapatırsanız nokta şeklinde görünmeye devam eder. Bu ayar açık olduğu zaman da kare şeklinde görünür. Format falan uğraşmasaydınız keşke. :D Ayarları yedekten aktarınca gene açık olarak geliyor.

1659912218836.png

Çözüm
Ayarlara girin. Erişilebilirlik > ekran ve metin puntosu kısmını açın. Orada renk olmadan farklılaştır seçeneğini kapatırsanız nokta şeklinde görünmeye devam eder. Bu ayar açık olduğu zaman da kare şeklinde görünür. Format falan uğraşmasaydınız keşke. :D ayarları yedekten aktarınca gene açık olarak geliyor.

Eki Görüntüle 1478103

Teşekkür ederim. Dediğin gibi yedekten yükleyince yine eski ayarına dönmüş. Sorunum düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı