iPhone WhatsApp bildirim ayarı

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Ben telefon kitliyken WhatsApp'tan gelen bildirimi isim ve mesajın gözükmesini istemiyorum ama açılınca gözüksün istiyorum. Böyle bir ayar mevcut mu? WhatsApp'ın ayarlarından önizlemeyi kapatınca kitliyken isim ve mesaj gözükmüyor. Fakat açılınca da mesaj gözükmüyor. İlla girmem gerekiyor. İstediğim gibi bir ayar mevcut mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Önizlemeleri göster" kısmına girip "Kilitli değilken" seçeneğini seçerseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

"Önizlemeleri göster" kısmına girip "kilitli değilken" seçeneğini seçerseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Maalesef denedim olmadı isim gözüküyor öylede kilitliylen gözüksğn istemiyorum.
Bildirim ayarlarında kilit ekranında bildirim içeriğini gizle ayarı var.

Ayarlar >> bildirimler >> WhatsApp.

Deneyip geliyorum.
Bildirim ayarlarında kilit ekranında bildirim içeriğini gizle ayarı var.

Ayarlar >> Bildirimler >> Whatsapp
Bulamadım o ayarı hangisi acaba

Dosya Ekleri

• 1CB76496-BE96-4EF7-95CF-6A5D571DC175.png
    1CB76496-BE96-4EF7-95CF-6A5D571DC175.png
    77,7 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:
WhatsApp ayarlarınızı böyle ayarlayın. Muhtemelen olması gerekiyor, böyle kullanıyorum. Kilitliyken isim ve bildirim şeklinde olup kilidi açınca isim ve mesaj olarak gözüküyor.

Konunun bir kısmını atlamışım, hocam sanırım istediğiniz gibi bir çözüm yok. İsim gözükmesin istiyorsanız direkt bildirim ön izlemesini kaldırmalısınız diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 3472425B-6EDD-4192-9AC7-AB29A2AD716B.jpeg
    3472425B-6EDD-4192-9AC7-AB29A2AD716B.jpeg
    19,3 KB · Görüntüleme: 89
WhatsApp ayarlarınızı böyle ayarlayın. Muhtemelen olması gerekiyor, böyle kullanıyorum. Kilitliyken isim ve bildirim şeklinde olup kilidi açınca isim ve mesaj olarak gözüküyor.

Konunun bir kısmını atlamışım, hocam sanırım istediğiniz gibi bir çözüm yok. İsim gözükmesin istiyorsanız direkt bildirim ön izlemesini kaldırmalısınız diye düşünüyorum.

Bu ayar şu anki ayarım aynısı ekran kitliyken ismin kesinlikle gözükmemesi lazım acılınca da mesajın gözükmesi lazım.

Sayfayı Türkçeye çeviremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı