iPhone X alınır mı?

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Benim telefonda oynayacağım Max oyun zaten Clash of Clans, Clash Royale'dir. Yani o bakımdan benim için sorun değil. Kamerayla da çok işim olmuyor fotoğraf çekmeyi pek sevmem. Eğer beni üniversitenin 1. 2. sınıfına kadar götürse benim için yeterlidir. Yani en fazla 4-5 seneden bahsediyorum. Şu an almayacağım için çok detaylı araştırmıyorum alacağım zaman hem iOS hem Android düşüneceğim ve alacağım.

Bir de son soru olsun :D. Sıfır hali bulunabilir mi (XS). Çünkü her yerde yenilenmiş olarak satılıyor.

Üretimi bittiği için sıfır bulamazsınız hocam. Ve sizi büyük ihtimalle üniversite ye kadar götürür.

Geniş açı modu yok. Gereksiz ısınma sorunları var ve ekranda tuhaf tuhaf çizgi mi diyeyim şerit mi bilmiyorum bazen çıkıyor. Onun dışında iyi bir telefon ama üzerine koyulup farklı modellere bakılabilir.

AndroidPimşanlıktır.com

Arkadaşın zaten kameraula pek işi yokmuş, gereksiz ısınma sorunları yok, telefonu çok fazla yormadığınız sürece ısınmaz (yani kullanıcıya bağlı bir şey.). O şerit dediğiniz şey kronik sorunu hocam ve bazen değil bir kere çıktığında daha gitmiyor.

Arkadaşın zaten kameraula pek işi yokmuş, gereksiz ısınma sorunları yok, telefonu çok fazla yormadığınız sürece ısınmaz (yani kullanıcıya bağlı bir şey.). O şerit dediğiniz şey kronik sorunu hocam ve bazen değil bir kere çıktığında daha gitmiyor.
Benim elimde alev alıyordu ya durup durukken ve şerit gelip gidiyordu. 11'e geçtim bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı