iPhone X batarya değişimi sonrası değişen performans

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Merhabalar, 4. yılını dolduracak olan iPhone X’e sahibim. Bataryam iyice bitik durumdaydı. Bugün batarya değişimi yaptırdım. Ve şunu söylemeliyim ki değişen performans tek kelime ile mükemmel. Neredeyse iPhone 11 serileri ile aynı performansı sergiliyor. Gayet de memnun kaldım. Size de tavsiye ederim. Yenisini almak yerine batarya değişimi yapmak en doğrusu. :)

Merhabalar, 4. yılını dolduracak olan iPhone X'e sahibim. Bataryam iyice bitik durumdaydı. Bugün batarya değişimi yaptırdım. Ve şunu söylemeliyim ki değişen performans tek kelime ile mükemmel. Neredeyse iPhone 11 serileri ile aynı performansı sergiliyor. Gayet de memnun kaldım. Size de tavsiye ederim. Yenisini almak yerine batarya değişimi yapmak en doğrusu. :)

11 kullanıcısıyım memnun değilim. Önerir misiniz?

Batarya değişimini nerede yaptınız? Ne kadar tuttu? En son pil sağlığın yüzdesi kaçtı? Ne tür performans sorunları yaşıyordunuz?

Ne kadar tuttuğunu bilmiyorum. Ben kendim yaptırmadım. En son pil sağlığı %76 idi. Ve bir hayli yavaş çalışıyordu. Mesela ısınma sorunu oluyordu. Isınınca telefon kullanılamaz hale geliyordu.
11 kullanıcısıyım memnun değilim. Önerir misiniz?

Neden memnun değilsiniz?

Ne kadar tuttuğunu bilmiyorum. Ben kendim yaptırmadım. En son pil sağlığı %76 idi. Ve bir hayli yavaş çalışıyordu. Mesela ısınma sorunu oluyordu. Isınınca telefon kullanılamaz hale geliyordu.
Anladım, Apple bayiisinde yaptırdığınızı varsayıyorum. %76'dayken değiştirmeniz iyi olmuş, zaten %80'in altına düştü mü bataryayı değiştirilmesini öneriliyordu. iPhone 8 Plus kullanıcısıyım, yaklaşık 5 seneden fazla kullanıyor olup pil sağlığı %85'te. Yine de hafiften performans kaybı hissi veriyor. %80'e yaklaştığı an yenileyeceğim.

Neden memnun değilsiniz?

Geç yazdığım için kusura bakmayın, yeni eve geldiğim için bazı işlerim oluyor. Beni götürmüyor, ayrıyaten çok hızlı düşüyor %99'a 6 ayda ulaştım. Ama sonrasında ise 6 ayda %97'ye düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı