iPhone X Bildirim Ekranı Donma Sorunu

chnakt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone X kullanıyorum ve bildirim ekranında gelen bildirimleri 3D Touch ile okuyup mesaj yazarken bazen ekran donuyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Sizlerde de oluyor mu bu sorun?
Yazılım olarak 13.2.3 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
OarsLyn dediği gibi hangi uygulamada oluyor? Tek bir uygulamada ise geri bildirim atın. Baktınız tek bir tane ile değil, iTunes ile tekrardan yazılım atın.

Yedekleme almayı ihmal etmeyin!

Napalım. Yavaş yavaş ömrü bitiyor bende de aynı şekilde.

Ne açıdan söylediniz ömrünün kısaldığını? X modeli halen güncel bir cihaz. Şuan için alınması pek mantık işi değil ama, daha ömrü var. Donanımsal bir problemi yoksa, birkaç çözüm ile sınırlı bir şekilde telefona el atabilirsin.

Ne açıdan söylediniz ömrünün kısaldığını? X modeli halen güncel bir cihaz. Şuan için alınması pek mantık işi değil ama, daha ömrü var. Donanımsal bir problemi yoksa, birkaç çözüm ile sınırlı bir şekilde telefona el atabilirsin.
Ömrü tükeniyor işte arkadaşın da belirttiği gibi sürekli donuyor. Benimki daha kötü sürekli siyah ekran veriyor. Şarjı bitti ibaresi alıyorum, daha sonra telefon açılıyor. Daha neler var neler

Ömrü tükeniyor işte arkadaşın da belirttiği gibi sürekli donuyor. Benimki daha kötü sürekli siyah ekran veriyor. Şarjı bitti ibaresi alıyorum, daha sonra telefon açılıyor. Daha neler var neler

Batarya ile ilgili bir problem var ise telefonun açılması, kapanması normal bi durum. Performansıda doğrudan etkiliyecektir bu arada. Bence bataryayı değiştirin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı