iPhone X iOS 16 güncelleme sonrası dokunmatik düzgün çalışmıyor

ilkomanto

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
iphone x cihazıma orjinal gelen ios 16 yükledikten sonra dokunmatik stabil çalışmıyor klavye ve uygulamalar kullanılmıyor

Ben de X kullanıyorum ancak herhangi bir sorun yok benim cihazımda. Bozulmuş, güncelleme ile denk gelmiş olabilir mi?

iTunes ile sıfırdan kurulum yapıp dene. Yedeklemeyi kurmadan yeni bir iPhone olarak kur. Yazılımsal ise geçebilir.
Başka Çare Yok Deniyeceğim

Ekran orijinal mi? Android de duymuştum yan sanayi ekran takıldıktan sonra Update yapıldıgı zaman dokunmatik çalışmıyor diye.
Telefon Orjinal Değişen Parçası Yok

Ben de X kullanıyorum ancak herhangi bir sorun yok benim cihazımda. Bozulmuş, güncelleme ile denk gelmiş olabilir mi?
Herşey Olabilir

Sorun Çözüldü iTunesden Geri Yükle Seçeneği İle Telefonu Sıfırladım Sorun Kalmadı

Son düzenleme:
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve her yolu denedim ama çözümü yok. güncellemenin güncellenmesini bekleyeceğiz sanırım.
itunes üzerinden 3utools üzerinden denemediğim şey kalmadı15,7 ye yükseltebildim ama 16 ya yükseltemedim.

Dokunmatik ekran donuyor basılı kalıyor bir sürü hata var gibi gözüküyor

Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve her yolu denedim ama çözümü yok. güncellemenin güncellenmesini bekleyeceğiz sanırım.
itunes üzerinden 3utools üzerinden denemediğim şey kalmadı15,7 ye yükseltebildim ama 16 ya yükseltemedim.

Dokunmatik ekran donuyor basılı kalıyor bir sürü hata var gibi gözüküyor
Hata Düzeltmeleri Olan Güncellemeyi Bekliyeceksin Başka Çaresi Yok

Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve her yolu denedim ama çözümü yok. Güncellemenin güncellenmesini bekleyeceğiz sanırım.
iTunes üzerinden 3uTools üzerinden denemediğim şey kalmadı15, 7'ye yükseltebildim ama 16 ya yükseltemedim.

Dokunmatik ekran donuyor basılı kalıyor bir sürü hata var gibi gözüküyor.

Kanka bende de var ne yaptın? Geçti mi sende?

Bir çok kişi aynı sorun var diyor ancak bende yok. Ekranlarınız orijinal mi? Onunla alakalı bir durum mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı