iPhone X PUBG'de ısınıyor

AArthur Morgan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce iPhone X aldım ve gereksiz ısınıyor. Instagram'da gezerken sıcaklık hissediliyor ama aman aman değil, PUBG gireyim dedim arkadaşlarımın ısrarı üzerine telefon yandı neredeyse. Normal mi ısınması yoksa telefonda mı sıkıntı var? Herkes iPhone öyle yapar diyor.

Pil orijinal mi? Orijinalse sağlığı ne durumda? Genelde yan sanayi pillerde aşırı ısınma sorunu oluyor. Ilıklaşma şeklinde olsaydı o normaldi zaten iPhone'larda.

Arkadaşlar 2 gün önce iPhone X aldım ve gereksiz ısınıyor. Instagram'da gezerken sıcaklık hissediliyor ama aman aman değil, PUBG gireyim dedim arkadaşlarımın ısrarı üzerine telefon yandı neredeyse. Normal mi ısınması yoksa telefonda mı sıkıntı var? Herkes iPhone öyle yapar diyor.

Yenilenmiş aldıysan bataryası yan sanayidir. Değiştirmeni tavsiye ederim.

2 yıldır iPhone X kullanıyorum yazın telefon kullanılmıyor o derece Instagram'da canlı yayınlarda ısınıyor uzun süren oyunlarda ısınıyor bazen üst üste 3-4 tane 30 saniyelik reklam izlediğimde bile alev alıyor kendi kişisel tecrübem bu yönde kışın soğukta oyun oynayabilmek mümkün oluyor.

Pil orijinal mi? Orijinalse sağlığı ne durumda? Genelde yan sanayi pillerde aşırı ısınma sorunu oluyor. Ilıklaşma şeklinde olsaydı o normaldi zaten IPhone'larda.

Orijinal mi bilmiyorum ama pil sağlığı 100 bir telefoncuya baktırırsam iyi olabilir.

Az önce Instagram'da geziyordum gene fark edilecek şekilde sıcaklık geldi. Batarya mı değişmem gerekiyor

Geri
Yukarı