iPhone XR 256 GB vs iPhone 11 128 GB

QuasimodoDr

Hectopat
iPhone 6S 32 GB kullanıyorum. Model yükseltmek istiyorum. Phone XR 256 GB veya iPhone 11 128 GB düşünüyorum. XR 256 Vatan'da 1000 TL ucuz. Hangisini almalıyım? iPhone 9’u mu bekleyeyim? Aslında 8 Plus'da olabilir ancak mevcut 6S hafızası 32 GB ve doldu gibi onun için 64 GB istemiyorum. Hangisi en iyi tercih?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyemem diyorsanız eğer iPhone 11 daha yerinde bir tercih olacaktır. Ama iPhone 9 gerçekten de oldukça ucuz olacak gibi görünüyor.

iPhone 6S 32 GB kullanıyorum. Model yükseltmek istiyorum. Phone XR 256 GB veya iPhone 11 128 GB düşünüyorum. XR 256 Vatan'da 1000 TL ucuz. Hangisini almalıyım? iPhone 9’u mu bekleyeyim? Aslında 8 Plus'da olabilir ancak mevcut 6S hafızası 32 GB ve doldu gibi onun için 64 GB istemiyorum. Hangisi en iyi tercih?
1000TL fark olmasa 11 derim de bu şartlarda bence XR alınmalı.

128 GB iPhone 11 son derece güzel bir seçenek olacaktır. iPhone 9 konusu henüz net değil. Muhtemelen çıkar ama ekran tarafında 11 kadar mutlu etmeyebilir. Henüz duyurulmamış bir telefonu beklemektense, git iPhone 11 al, rahat et.

Beklerim diyorsan o senin bileceğin iş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı