iPhone XR Apple logosu gidip geliyor ve açılmıyor

SquaT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone XR bir cihaza sahibim. Şarjım 1 saat önce bitti, eve geldim, açmaya kalktığımda Apple logosu gelip gidiyor, açılmıyor. İlgili desteği verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Suanlik yok gibi bekliyeyim bir 5 dakika

Bir kere hizlica geldi gitti.

Suanlik yok gibi bekliyeyim bir 5 dakika

Bir kere hizlica geldi gitti.

Normal şartlarda geri yükleme moduna sorunsuzca girmesi lazımdı. Bundan önce kaç telefon elime geçti ve sorunsuz bir şekilde hallediyordum. Sorunun donanımsal olabileceği ihtimalini de unutmamak lazım. Yetkili servise götürmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Normal şartlarda geri yükleme moduna sorunsuzca girmesi lazımdı. Bundan önce kaç telefon elime geçti ve sorunsuz bir şekilde hallediyordum. Sorunun donanımsal olabileceği ihtimalini de unutmamak lazım. Yetkili servise götürmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kurtarma moduna alamamın bir sebebide cihazi bulamıyor bağlanamıyor.

Anakartta hafıza entegrelerinde sorun olabiliyor. Ancak bunun şarj bittikten olması biraz ilginç olur. Cihazı tam bilmediğim için emin konuşamam ancak cihazı daha da ellememeniz tavsiyemdir. Bu arada cihaz hiç su teması aldı mı veya darbe?

Hayır sadece şarjı bitti ve 1 saat oldu hemen hemen geldiğimde taktim sarja şarj aliyor gösterdi kırmızı sekilde acmaya kalktığımda şarj yerindeydi ondan sonrada şu anki durum oldu.

Hayır sadece şarjı bitti ve 1 saat oldu hemen hemen geldiğimde taktim sarja şarj aliyor gösterdi kırmızı sekilde acmaya kalktığımda şarj yerindeydi ondan sonrada şu anki durum oldu.

Hocam yanlış anlamazsınız cahillik gibi olmasında kabloda sorun olabilir mi simdi niye diye soracak olursanız ilk basta evden cikmadan once sorun yoktu şarjda dusmus yere şarjda ne alakasi varsa USB ile ama AirPods da denedim ışığı yanmiyor eğer sorunumuz buysa sorun yok ama ara sira telefo.

Ara sira telefon Apple logosu gelip gidiyor acaba çok güç düğmesini tetikledigimizden midir?

Son düzenleme:

Hocam yanlış anlamazsınız cahillik gibi olmasında kabloda sorun olabilir mi simdi niye diye soracak olursanız ilk basta evden cikmadan once sorun yoktu şarjda dusmus yere şarjda ne alakasi varsa USB ile ama AirPods da denedim ışığı yanmiyor eğer sorunumuz buysa sorun yok ama ara sira telefo.

Ara sira telefon Apple logosu gelip gidiyor acaba çok güç düğmesini tetikledigimizden midir?

Olabilir, başka bir kablo ile denemenizde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı