iPhone XR İndirimi Türkiye'de Etkili Olur mu?

kudal

Hectopat
Arkadaşlar, bu akşamki Apple lansmanında yeni cihazların aksine, XR cihazının 750 Dolar’dan 600 dolara düşmesine sevindim. Ancak bu dolardaki indirim bizim memleketimize faydası olacak mıdır? Fiyatlarda indirim olur mu? Olursa da nasıl bir fiyat etiketiyle alabiliriz?

Arkadaşlar, bu akşamki Apple lansmanında yeni cihazların aksine, XR cihazının 750 Dolar’dan 600 dolara düşmesine sevindim. Ancak bu dolardaki indirim bizim memleketimize faydası olacak mıdır? Fiyatlarda indirim olur mu? Olursa da nasıl bir fiyat etiketiyle alabiliriz?
Şu anda sitede 6500 TL gözüküyor. Apple sitesinde fiyat güncellemeleri yapıldı isterseniz tüm güncel fiyatlara bakabilirsiniz.

Önceki fiyatı neydi bilmiyorum fakat Apple resmi sitesinde şuan fiyat, 6499 TL.

Dün Apple resmi sitesinde 7400 küsürdü. Ancak diğer alışveriş sitelerinde 6.5 a bulabiliyorduk. İnşallah şimdi de diğer sitelerde 5.5 civarlarına bulabiliriz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı