iPhone XR pil sağlığı 10 günde %98'den %95'e düştü

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

iPhone XR kullanıyorum. Telefonumun pil sağlığı 10 gün önce %98idi. Şimdi pil sağlığımı kontrol ettim ve %95'e düşmüş. Telefonumun batarsasına normalde çok dikkat ederim. Parlaklığı kısık kullanırım şarjda bırakmam. Aslında telefonun pil sağlığı 98'de bayağı durdu. Sonda 10 günde %95'e düştü. Bu düşüş normal midir? Telefonu alalı 1 yıl + 1 ay oldu.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

1 yıllık telefon için normaldir , iPhone 8 'i sıfır aldığımda %98 pil sağlığı vardı . 1 buçuk senedir kullanıyorum %83 pil sağlığım var bence güzel bile kullanmışsınız.

1 yıllık telefon için normaldir , iPhone 8 'i sıfır aldığımda %98 pil sağlığı vardı . 1 buçuk senedir kullanıyorum %83 pil sağlığım var bence güzel bile kullanmışsınız.
Pozitif cevabınız için çok teşekkür ederim. Telefonunuzu kullanmaya devam etmeyi düşünüyor musunuz? Batarya değiştirmeyi düşünüyor musunuz?
10 günde %3 düşmesi bir garip arkadaşlar. Ya yazılımsal bir problem var ya da pilde bir sıkıntı var.
Dediğim gibi, %98 pil sağlığında telefon çok fazla durdu. Sonra 10 günde düştü. Herhalde ondan. Telefonumda hiç oyun oynamadım. Ama çok nadir COD mobile indirdim. Ama pil sağlığı düşüşünü görünce tövbeliyim artık :D .

iPhone servisine götürdüm %80 altına inince ve de 500 kez şarj etme hakkını bitirmeden değişim yapacaklarını söylediler .

Geri
Yukarı