iPhone XR vs iPhone SE 2020

TheTutkun

Hectopat
iPhone SE 2020 ve iPhone XR arasında kaldım. İlk başta direkt iPhone SE 2020 almayı düşünüyordum ama bataryasından dolayı başka iOS telefonlara baktım ve gözüme XR çarptı fiyat olarak da en yakın XR ver.

iPhone SE 2020 ve iPhone XR arasında kaldım. İlk başta direkt iPhone SE 2020 almayı düşünüyordum ama bataryasından dolayı başka iOS telefonlara baktım ve gözüme XR çarptı fiyat olarak da en yakın XR ver.
Geçen gün izlediğim bir teknoloji kanalında (sanırım MrWhoIsTheBoss) iPhone xr'dan uzak durulması gerektiğini söylemişti. Hatırladığım kadarı ila sebebi fiyatının diğer iphone abilerine çok yakın olması ve apple'ın onu hala ısrarla yeni nesilde konumlandırıyor olmasıydı. Bu arada SE 2 kullanıcısıyım istediğini sorabilirsin.

Geçen gün izlediğim bir teknoloji kanalında (sanırım mrwhoıstheboss) iPhone XR'dan uzak durulması gerektiğini söylemişti. Hatırladığım kadarı ila sebebi fiyatının diğer iPhone abilerine çok yakın olması ve Apple'ın onu hala ısrarla yeni nesilde konumlandırıyor olmasıydı. Bu arada SE 2 kullanıcısıyım istediğini sorabilirsin.

Bir SE 2020 kullanıcısını yakalamışken sorayım. Benim telefonu kullanım senaryom şöyle. Eve gidiş gelişte birer saat müzik dinlerim mobil veri açık. Günde bir film izlerim (ortalama 1-2 saat). 2-3 saat Instagram, Twitter kullanımım var. Sizce benim için günü rahat çıkarır diyebilir miyiz ortalama bir tahmin olarak? Ya da sizin kullanım senaryonuza göre ne kadar gidiyor?

İki işlemci arasında ciddi farklar yok ama SE daha iyi eğer güç daha önemli ise ekran boyutundan SE al.

Yeni konular

Geri
Yukarı