iPhone XS batarya değişimi

tayfun_5555

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar. Ben bu sayfada yeniyim. Kafamı kurcalayan bazı sorularım olacak. Telefonum iPhone XS telefonumu çok seviyorum ama son zamanlar da biraz kasıyor. Bataryamım betası %86 sürüm iOS 14.8.1 yavaşlığın bataryadan olduğunu düşünüyorum. Telefonda herhangi fiziksel bir hasar yok orijinal batarya taksam eski hızına kavuşur mu? Bataryası şu an Apple sitesinde 819 TL ben bu parayı vereyim mi yoksa biraz daha katıp bir üst modellere mi bakayım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bataryanın ömrünün azalması günlük kullanım sürenizi etkiler. Ya kasıtlı yavaşlatma var ya da telefonun hafızası çok dolu.

Bende XS Max var, pil sağlığı %80 idi ve şarjı çok hızlı bitiyordu. Pili değiştirdim çok daha iyi oldu aldığım pilin linkini atarım istersen, Apple’da değiştirtme pili Apple’ın kendi pilinden daha iyi olup daha ucuz olan piller var.

Orjinale o parayı vermektense ben hem annemin iPhone 6'sına hem de teyzemin 6S'ine Deji marka batarya aldım. Önceden 2 tane Galaxy Note 4 ve bir tane Galaxy Note 5 telefonuma da Deji kullanmıştım hiçbir sıkıntı çekmemiştim.
Bataryanın ömrünün azalması günlük kullanım sürenizi etkiler.
iPhonelarda cihazın performansını da etkiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam pil sağlığı %80'nin altına düşünce telefon kendisi de düşük batarya sağlığı yüzünden performans kaybı olabileceğini söylüyor.

Orjinale o parayı vermektense ben hem annemin iPhone 6'sına hem de teyzemin 6S'ine Deji marka batarya aldım. Önceden 2 tane Galaxy Note 4 ve bir tane Galaxy Note 5 telefonuma da Deji kullanmıştım hiçbir sıkıntı çekmemiştim.

iPhonelarda cihazın performansını da etkiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam %80'nin düşünce telefon kendisi de düşük batarya sağlığı yüzünden performans kaybı olabileceğini söylüyor.
Bende XS Max’im için Deji aldım çok iyi, orjinalden daha iyi.

Bende XS Max var, pil sağlığı %80 idi ve şarjı çok hızlı bitiyordu. Pili değiştirdim çok daha iyi oldu aldığım pilin linkini atarım istersen, Apple’da değiştirtme pili Apple’ın kendi pilinden daha iyi olup daha ucuz olan piller var.
İnsanları yanlış yönlendirmeyin hiçbir batarya, Apple'da olan batarya kadar verimli ve kaliteli olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı