iPhone XS Max alınır mı?

11'den çok çok güzel bir cihaz XS Max. Alınabilir. Bütçeniz artarsa 12 Almak daha mantıklı olur. 11 Sakın almayın. O kadar para verip de LCD Ekran kullanmak gerçekten doğru değil. SE Serisi de almayın. Batarya mAh'i düşük, ekranı küçük ve eski tasarım. Android'de almanızı tavsiye etmiyorum. iPhone almak daha doğru bir seçenek olur.

Aşırı nadir olan sorunun söylenmesi bile gereksiz...

Aşırı nadir? 20W orijinal adaptör taktım direk öldü... Aynı entegre POCO X3 Pro telefonda da var. Ve Apple da pembe ekran ya da donma kilitlenme gibi durumlar yaparken POCO X3 Pro da direk telefon çöküyor ya da siyah ekran veriyor. O kadar para verip LCD ekran niye alsın insanlar?

iPhone 12'nin kırık parçası değişirse orijinal olması lazım yan sanayiler çok kötü.

Olsun orijinal takar aldığı yerde iyi ise 1-2 hatta 3 bin e kadar çıkan kar var.

Aşırı nadir? 20W orijinal adaptör taktım direk öldü... Aynı entegre POCO X3 Pro telefonda da var. Ve Apple da pembe ekran ya da donma kilitlenme gibi durumlar yaparken POCO X3 Pro da direk telefon çöküyor ya da siyah ekran veriyor. O kadar para verip LCD ekran niye alsın insanlar?

Olsun orijinal takar aldığı yerde iyi ise 1-2 hatta 3 bin e kadar çıkan kar var.

Hocam ben her şeyin orijinal olmadı tarafındayım gerekirse fazla para olsun yine orijinal olsun. Eski telefonum IPhone'de yan sanayi taktırdım kötüydü yani.

11'den çok çok güzel bir cihaz XS Max. Alınabilir. Bütçeniz artarsa 12 almak daha mantıklı olur. 11 sakın almayın. O kadar para verip de LCD ekran kullanmak gerçekten doğru değil. SE serisi de almayın. Batarya MAh'i düşük, ekranı küçük ve eski tasarım. Android'de almanızı tavsiye etmiyorum. iPhone almak daha doğru bir seçenek olur.

12 gereksiz pahalı en ucuz cihazı 25k.

Cidden gülünçsün… Aynen kardeşim Xiaomi ile Apple aynı parçaları kullanıyorlar çünkü NAND, lens ve ekran dışında her şeyini kendisi üreten Apple, Xiaomi’ye parça tedariği yapıyor… Bu sorunu yaşamadığına da eminim. Aynı şekilde hiç bir yerde de dediğinle ilgili bir şey yok çünkü böyle bir sorun yok😂 Göz ardı ettim gitti. Hadi eyvallah.

iPhone almayın Android'lere yönelin.
Bende hiç Android cihaz önermiyorum hocam. En iyisi iPhone.

@Freezyf iPhone cihaz almak için sebepler;

1. Yazılım Güncelleme desteğinin, diğer iPhone Modellerine göre çok daha uzun olması.

2. Android cihazlara göre daha uzun ömürlü olması.

3. Birçok Android cihaza göre çok daha uzun akıcı çalışması.

4. Yatırımsal anlamda da alınması mantıklı olan. Görüyoruz ki iPhone cihazların fiyatı günden güne artmakta. Yatırım için bile iPhone alınabilir.

5. Güvenlik bakımından çok daha iyi olan bir cihazdır iOS Cihazlar.

Son düzenleme:
Bende hiç Android cihaz önermiyorum hocam. En iyisi iPhone.

@Freezyf iPhone cihaz almak için sebepler;

1. yazılım güncelleme desteğinin, diğer iPhone modellerine göre çok daha uzun olması.

2. Android cihazlara göre daha uzun ömürlü olması.

3. birçok Android cihaza göre çok daha uzun akıcı çalışması.

4. yatırımsal anlamda da alınması mantıklı olan. Görüyoruz ki iPhone cihazların fiyatı günden güne artmakta. Yatırım için bile iPhone alınabilir.

5. güvenlik bakımından çok daha iyi olan bir cihazdır iOS cihazlar.

1-Android'te APK, müzik vb. kaynakların çok rahat indirilip kullanılması (daha özgür).

2- Android'in 3 binlik telefonunda bile OLED kullanırken IPhone'un amiral gemisi iPhone 11'in LCD ekran ve kötü ekran gövde oranı kullanması

3- Android'te kaç yıldır var olan özellikleri IPhone'un yeni getirip fanların bunun için çıldırması (çentik, tam ekran)

4- Gene Android'in 120 Hz kullanırken Apple'ın bunu daha yeni getirmesi. Stabil olabilir ama 60 Hz ile 120 Hz bir değil.

5- bir telefona 60 bin TL verılmez.

6-Apple telefonlarına 4-5 yıllık güncelleme desteği getiriyor ancak Android'in birçok modelinde en az 2 yıl garanti veriyor. Zaten Samsung - g. Pixel gibi model ve markalar da aynı güncelleme desteği veriyor hemen hemen.

Kısaca en iyisi iPhone falan değil. Android de çok iyi bir sistem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı