iPhone XS Max şarj oluyor gibi gözüküp açılmıyor

beyfendi1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde iPhone XS Max var. iPhone şarj olurken %70'deyken birdenbire kapandı ve sonra şarja taktığımda ise logo gidip geliyordu. Bir müddet bekledikten sonra ortalama 1 veyahut 2 dakika sonra şarj oluyor kısmına geliyor. Ama çok bekledim ve şarj olmuyor. Ne kadar beklesem de şarj oluyor gibi gösteriyor ama ne kadar beklesem de telefon açılmıyor. Sebebi ne olabilir? Telefonda hiçbir sorun yokken böyle bir hatayla karşılaştım. Sadece bataryasında bilinmeyen parça hatası veriyordu ama o bile 1 gün sürüyordu kullanımı. DFU moduna nedense alamıyorum bilgisiyarı bağladığımda yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
Herhangi Bir Cevap Yok Mu ?

Son düzenleme:
Eğer cihazınız hiç bir etkiye tepki vermiyor ise donanımsal bir arıza yaşıyor olmanız muhtemel.

XS Max'leri DFU moduna almak biraz sancılıdır. Doğru adımları doğru sırayla yaptığınızdan eminseniz ve buna rağmen cihaz hiç bir tepki vermiyorsa fiziksel kontrol gerekiyor demektir.

Garantiniz devam ediyorsa bir Apple Store randevusu veya Apple Yetkili Teknik servise götürmenizde fayda var.

Eğer garantiniz yoksa veya cihazda yetkisiz müdahale varsa alternatifleri iyi araştırarak değerlendirebilirsiniz.

Şu şartlarda evdeki imkanlarla daha fazla müdahale şansınız pek yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı