iPhone XS Max servis uyarısı veren pil değiştirilmeli mi?

Baltam Sivri

Decapat
Daha fazla  
Pil yüzdesi 79 inince servis ve değişim ile ilgili uyarı verdi. Oyun oynamıyorum ve gündelik işleri yapıyorum telefondan. Bu uyarıyı dikkate alıp değiştirmeli miyim yoksa kullanmaya devam mı?
715CCFBE-8355-4879-A2B6-A97A63E3F2FD.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamlar henüz yansıtılmadan değişirdim ben olsam. Dolar kuru belirli bir seviyeyi geçince Apple direkt yapıştıracak zammı.

Hocam size yetiyorsa kullanmaya devam edin bir sorun olmaz. Ama değiştireceksenizde tavsiyem Apple'in resmi teknik servisinde değiştirmeniz piyasada orijinal diye satılan pillerin hepsi sahte diye biliyorum.

Değiştirin, kesinlikle orijinal batarya taktırın.

Teşekkürler tavsiyeler için. Şu anlık dediğim gibi telefonu yormadan kullanıyorum ama soruşturacağım.

Pil yüzdesi 79 inince servis ve değişim ile ilgili uyarı verdi. Oyun oynamıyorum ve gündelik işleri yapıyorum telefondan. Bu uyarıyı dikkate alıp değiştirmeli miyim yoksa kullanmaya devam mı?
Eki Görüntüle 1390411
Normalde şey derdim gündelik hayatınızda sizi götürüyorsa gerek yok ancak kura bakılırsa her şeyin fiyatı uçacak bir an önce değiştirin ki bir daha ki dönemlerde tüh keşke geçen aylarda değiştirseydim demeyin. Önerim Deji markasıdır bugüne kadar 20'den fazla cihazda kullandım ve sıkıntı yaşadığım bir ürünü bile olmadı çok memnunum.

Normalde şey derdim gündelik hayatınızda sizi götürüyorsa gerek yok ancak kura bakılırsa her şeyin fiyatı uçacak bir an önce değiştirin ki bir daha ki dönemlerde tüh keşke geçen aylarda değiştirseydim demeyin. Önerim Deji markasıdır bugüne kadar 20'den fazla cihazda kullandım ve sıkıntı yaşadığım bir ürünü bile olmadı çok memnunum.
Bu nasıldır? Bende XS kullanıyorum. 84 Pil sağlığım, değiştirmeyi düşünüyorum. : Woyax iPhone XS MAX 3710mAh Batarya | Woyax Premium Batarya

iPhone 8 bataryamı %73'te değiştirmiştim. Belli bir yüzdenin altına indiğinde şarj dayanmıyor ve çok hafif de olsa telefonda kasmalar olabiliyordu. Telefonun şarjı yeterli gelmiyorsa yükselen dolar kuruyla birlikte zam gelmeden gidip değiştirmeniz iyi olacaktır. Ek olarak yan sanayi bataryalardan uzak durup yetkili serviste orijinal batarya taktırmanızı öneririm. Ankara'da yaşıyorsanız Kızılay'da başarı teknik Servis'e götürebilirsiniz. Oldukça ilgililer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı