iPhone XS Max servis uyarısı veren pil değiştirilmeli mi?

Ben daha önce kullanmadım bu markayı o yüzden maalesef ki bir şey diyemeyeceğim ancak şunu söyleyebilirim ki ben Deji'den hali hazırda gayet memnunum size de öneriyorum çok. iPhone XS MAX Mucize Batarya Deji 3710mAh

Hocam ikisi de aynı zaten. İsimleri farklı sadece. Hakkında kısımlarına bakabilirsin sitelerin. Aynı adresler, aynı kişiler. Tek fark isim, ürün aynı.

Ben bugün aynı Xs max model cihazıma Deji batarya taktırdım şu an pil kısmında uyarı verdi sizce sorun olur mu? Performansa etki eder mi?

Dosya Ekleri

• 7F1E47BD-92BF-4F74-9191-DEF982EEE868.png
    7F1E47BD-92BF-4F74-9191-DEF982EEE868.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 80
  • 0468375F-92D8-4D57-873B-0F40828BC9EE.jpeg
    0468375F-92D8-4D57-873B-0F40828BC9EE.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 75
Ben bugün aynı XS Max model cihazıma Deji batarya taktırdım şu an pil kısmında uyarı verdi sizce sorun olur mu? Performansa etki eder mi?

Daha önceden yazmıştım 20'ye yakın pil değiştirdim ve hepsi Deji marka ile değiştirdim ve hiçbirinde bu problem ile karşılaşmadım normalde pil yüzdesini direk %100 olarak yazması lazım taktığınızda Deji ile bir iletişime geçin derim ben, onlar ne diyecek bir bakalım.

Daha önceden yazmıştım 20'ye yakın pil değiştirdim ve hepsi Deji marka ile değiştirdim ve hiçbirinde bu problem ile karşılaşmadım normalde pil yüzdesini direk %100 olarak yazması lazım taktığınızda Deji ile bir iletişime geçin derim ben, onlar ne diyecek bir bakalım.

DEJİ ye mail attım bana gelen cevap bu şekilde oldu

Merhabalar,

iPhone X'ten sonraki cihazlarda yazılımdan kaynaklı pil sağlığı görünmemektedir. Birkaç şarj döngüsünden sonra genellikle uyarı kaybolmaktadır.
Bu durumun pilin performansına olumsuz etkisi bulunmuyor. Sadece pil sağlığı yüzdesi görünmüyor.
Ürünü iade etmek isterseniz Ümraniye Satış Noktamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Deji'ye mail attım bana gelen cevap bu şekilde oldu

Merhaba,

iPhone X'ten sonraki cihazlarda yazılımdan kaynaklı pil sağlığı görünmemektedir. Birkaç şarj döngüsünden sonra genellikle uyarı kaybolmaktadır.
Bu durumun pilin performansına olumsuz etkisi bulunmuyor. Sadece pil sağlığı yüzdesi görünmüyor.
Ürünü iade etmek isterseniz Ümraniye Satış Noktamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çok ilginç yine de ben iade ettirmeyin derim güzel pil sonuçta ve iş görüyor. Anlamadığım 2 hafta önce kendi iPhone X'imin pilini değiştirdim ve böyle bir sorunla karşılaşmadım %100 olarak görünüyor halen.

Çok ilginç yine de ben iade ettirmeyin derim güzel pil sonuçta ve iş görüyor. Anlamadığım 2 hafta önce kendi iPhone X'imin pilini değiştirdim ve böyle bir sorunla karşılaşmadım %100 olarak görünüyor halen.
Bu gösterge sorunu haricinde Pilden oldukça memnunum sabah 7 de fişten çekiyorum akşam 6 oluyor yüzde 35-40 kalmış oluyor. Masa başı çalışanım her boşlukta elime alıp whatsapp instagram gibi sosyal medyaya bakmama rağmen. Başka marka pilleride araştırdım onlarda da bu sorun böyleymiş.
Zaten bana gelen marka bilgilendirme mailinde X’den sonra diyor demekki X e kadar bir sorun olmadan yan sanayi pilleri gösterebiliyor lar. Bunlarda da eski bataryanın bir çipini mi ne yenisine aktarınca düzeliyormuş da gerekli değil batarya sonuçta tehlikeli olabilir üzerinde oynama yapmak

Son düzenleme:

Geri
Yukarı