iPhone XS ne kadar eder?

Tamam o zaman versin bakalım kim alacak acaba.
Bakalım hocam. Arkadaş ilana koysun dediğim fiyatlardan en az 7200'den gideceğine eminim.

8000 etmeyeceğine eminim de harbiden Türkiye'de e-sim yaygın bile değil. e-sim için İstanbul'da 3 farklı ilçe 10 farklı Vodafone bayisi gezmek zorunda kaldım.
XR'lar bile 8000 ediyor hocam temizleri. Pili değiştir. Temizliğini genel bakımını yap. Güzel de bir ilan hazırla. 8000'e bile gidebilir.

Eylülün 20 sinden sonra yeni iPhone alacağım yurt dışından. Gelir gelmez ilan açarım.
Dolar'ın daha da artması ve 14 serisinin fiyatlarının çıkışı ile 8000'i rahat görür hocam Eylül ayında.

Hocam tamam da o fiyata kimse almaz bence.
Alıyorlar hocam valla. İlle de iPhone olsun eski olsun ama iPhone olsun diyen insan çok. Bende bunlardan biriyim açıkçası.

Konuyu güncelliyorum çünkü telefon almam kesinleşti. Bu cihazın ederi ne kadar? FaceID bozuk TR cihazı buldum 1-2 tane 7000TL. Sizce 7000 eder mi günümüzde?

Hocam bozuk Face ID alınmaz. Tamiri 1100-1500 TL haberin olsun. Ama alıp tamir edilebilir istersen.
Bozuk Face ID’Li cihaz niye alınmasın. Fiyatını ona göre uygun yazıyorum zaten. Ben almıyorum satıyorum. Ben 13 mini alacağım için satıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı