iPhone XS pil yüzünden donar mı?

Oguzdr

Zeptopat
Daha fazla  
iPhone XS kullanıyorum kilit ekranda donma sorunu var, hard reset yapıyorum yine de açılmıyor. Telefon pil sağlığım %74 bağlantısı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabilir, pil sağlığınızda zaten yüksek oranda düşmüş vaziyette. Hatta zaman zaman şarjınız varken kapanma bile yapabilir.

Force Restart atın.
İlk önce üst ses tuşu, sonra alt ses tuşuna basılı tutarak güç tuşuna da basın. Elma logosu gelene kadar bekletin.

Sorunuza gelecek olursak evet, ani kapanmaları önlemek için işlemci gücü düşürüldüğünden donma yaşanabilir. Pil kısmında “performansı optimize et” gibi bir seçenek var mı?

Hocam 80 altına düştüğünde yapmaya başladı şimdi ise hiç tepki vermiyor cihaz kilit ekranda kaldı
Yani sürekli oluyorsa, pilden olma ihtimali yüksek, %74 gerçekten düşük bir sağlık. Aşağıda atacağım videoda ki resetleme yöntemini deneyin ve yakın zamanda pil değişimi yapmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Force restart atın.
İlk önce üst ses tuşu, sonra alt ses tuşuna basılı tutarak güç tuşuna da basın. Elma logosu gelene kadar bekletin.

Sorunuza gelecek olursak evet, ani kapanmaları önlemek için işlemci gücü düşürüldüğünden donma yaşanabilir. Pil kısmında “performansı optimize et” gibi bir seçenek var mı?

Force restart denedim yine tepki vermiyor cihaz anormal bir durum galiba.

Force restart denedim yine tepki vermiyor cihaz anormal bir durum galiba.
Bir işlemi yanlış yazmışım pardon. 🙏🏻

Üst ses tuşuna basın ve çekin. Alt ses tuşuna basın ve çekin. Ondan sonra da güç tuşuna basılı tutun.

Yani sürekli oluyorsa, pilden olma ihtimali yüksek, %74 gerçekten düşük bir sağlık. Aşağıda atacağım videoda ki resetleme yöntemini deneyin ve yakın zamanda pil değişimi yapmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler denedim ama halen tepki vermiyor.
Bir işlemi yanlış yazmışım pardon. 🙏🏻

Üst ses tuşuna basın ve çekin. Alt ses tuşuna basın ve çekin. Ondan sonra da güç tuşuna basılı tutun.

Tepki vermiyor kilit ekranda sabit duruyor. cihaz anlam veremedim yazılımsal mı, pil sağlığı ile alakalı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı