iPhone XS yeni ekran taktıktan sonra çalışmıyor

Taha7575

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Cihazım 1 haftadır şarjı bitmiş şekilde duruyordu. Yeni ekran aldım bugün geldi denedim ama çalışmadı. Daha doğrusu şarj taktım ekrana görüntü gelmedi. Sorun nedir acaba? Eski ekranı çıkarırken şarkı açıktı şarkını sesi cızırtılandı sonra telefon şarjı bitti yeni ekranı takınca şarj logusuda gelmedi.

Bunu ben de yapmıştım eskiden, böyle bir durumda telefona hasar gelip gelmediği anlaşılabilir mi? Yeniden ekran taktırmak istesem telefoncu bunu fark edebilir mi?

Elbette fark eder, cihaz zaten ellerindeki ölçüm cihazını taktıkları an voltaj çekimi ile alakalı sorun yaşayacaktır.

Elbette fark eder, cihaz zaten ellerindeki ölçüm cihazını taktıkları an voltaj çekimi ile alakalı sorun yaşayacaktır.

Telefonu yaptırasım vardı ama ya bir ekranı daha yakarsa, telefoncu ekran parası alırsa falan diye endişeleniyordum. Telefon şu an ekransız şekilde çalışıyor zaten, Wi-Fi bağlı olduğu için fotoğraf çekip diğer telefonumdan görebiliyorum hatta. Sadece kırık ekranı sökerken zamanında ekran kapanıverdi, sonra altındaki çip ısındı. Hemen söktüm ama telefon ne durumda bilmiyorum.

Nasıl çözebilirim kısa devre sorununu.

Hocam böyle bir sorun var ise sizin onarabileceğiniz bir durum değil profesyonel ekipmanlar ile profesyonel kişilerin yapabileceği bir durum. Güvenilir bir servise götürüp fikir almanız daha doğru.

Tamam hocam teşekkürler birde kısa devre yapmış ise açılmaz değilmi cihaz tamamen
Hocam böyle bir sorun var ise sizin onarabileceğiniz bir durum değil profesyonel ekipmanlar ile profesyonel kişilerin yapabileceği bir durum. Güvenilir bir servise götürüp fikir almanız daha doğru.

Merhaba. Cihazım 1 haftadır şarjı bitmiş şekilde duruyordu. Yeni ekran aldım bugün geldi denedim ama çalışmadı. Daha doğrusu şarj taktım ekrana görüntü gelmedi. Sorun nedir acaba? Eski ekranı çıkarırken şarkı açıktı şarkını sesi cızırtılandı sonra telefon şarjı bitti yeni ekranı takınca şarj logusuda gelmedi.
Eski ekranı yeniden tak. Görüntü gelmezse, ekran soketini bozmuş, ekranların flexini bozmuş olabilirsin. Çok seçenek var.

Ve batarya da boşalmış olabilir. Bir kaç saat şarjda dursun.

Eski ekranı yeniden tak. Görüntü gelmezse, ekran soketini bozmuş, ekranların flexini bozmuş olabilirsin. Çok seçenek var.

Ve batarya da boşalmış olabilir. Bir kaç saat şarjda dursun.
Hocam eski ekran flexi kopuk Ben Cihaz Açıkken Ekran Çıkarıp Taktım Eskisini Ondan sonra böyle oldu

Hocam kontrol kalemi ile şarja takınca elektrik alıyor devreler ama cihazı açamadım bir türlü

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı