iPhone X'te unutulan iCloud şifresine ne yapılır?

Tokrin

Centipat
Merhaba. 3 sene önce Finlandiya'dan iPhone X aldım. IMEI kaydını yaptık o zaman. Lâkin telefonu dayımdan aldım ve kendisi bir türlü iCloud şifresini hatırlamıyor. 3 sene oldu. Acaba bunun bir çözümü var mı? App Store'da bir şey indirmek zor. Devamlı şifre istiyor. Ama yine de iyi kötü 3 sene gitti ama artık buraya kadar. Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

mahmut212542545

Centipat
Merhaba. 3 sene önce Finlandiya'dan iPhone X aldım. IMEI kaydını yaptık o zaman. Lâkin telefonu dayımdan aldım ve kendisi bir türlü iCloud şifresini hatırlamıyor. 3 sene oldu. Acaba bunun bir çözümü var mı? App Store'da bir şey indirmek zor. Devamlı şifre istiyor. Ama yine de iyi kötü 3 sene gitti ama artık buraya kadar. Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Hiç Apple desteğe yazmayı denediniz mi?

ARDA_bey

Picopat

bunu izleyerek yapabilirsin diye düşünüyorum.

KS
KS
Tokrin

Tokrin

Centipat

mahmut212542545

Centipat
Yarın onu yapacam zaten uzun zamandır evde değildim. Pederindi telefon ama kendime alacam artık o yüzden daha çok çabalayacam umarım bir çözüm olur.
Faturasını atınca kilidi açıyorlar. Faturan yoksa geçmiş olsun. İçindeki tüm verileri silerek itunesden bağlayarak işlemi yapabilirsin az önceki arkadaşın attığı video ile.

KS
KS
Tokrin

Tokrin

Centipat
Faturasını atınca kilidi açıyorlar. Faturan yoksa geçmiş olsun. İçindeki tüm verileri silerek itunesden bağlayarak işlemi yapabilirsin az önceki arkadaşın attığı video ile.
Veriler hiç önemli değil. Yeterki cihazın üzerinden kalksın şu icloud. Korkum acaba imei'yi siler mi? Yukardaki arkadaş başka bir sorundan bahsetmiş.

mahmut212542545

Centipat
Veriler hiç önemli değil. Yeterki cihazın üzerinden kalksın şu iCloud. Korkum acaba IMEI'yi siler mi? Yukarıdaki arkadaş başka bir sorundan bahsetmiş.

Hocam nasıl IMEI silsin şöyle düşünün IMEI sizin T.C. numaranız gibi bir şey cihazların T.C. numarası zaten IMEI olmadan cihaz çalışmaz bir de iTunes applen kendi programı.

KS
KS
Tokrin

Tokrin

Centipat
Hocam nasıl IMEI silsin şöyle düşünün IMEI sizin T.C. numaranız gibi bir şey cihazların T.C. numarası zaten IMEI olmadan cihaz çalışmaz bir de iTunes applen kendi programı.
Ben de aynı şeyi düşünüyorum ama hayat süprizlerle dolu. Her an taklaya gelebiliriz. Yarın bi arayayım apple'ı olmaz ise son çare video. Yardımın için sağol başkan.

Yukarı