iPhone X'ten SE 2020'ye geçilir mi?

İmkanlarınızı zorlayıp daha üst bir model almanızı önerebilirim. Ama illa bir SE modeline geçecekseniz SE 2020 değil kesinlikle SE 2022 olmalı. Çünkü 2020 modeline göre çok daha iyi bir batarya performansı var SE 2022'nin.

iPhone X için iOS 16 özellikleri eksik geldi. Çoğu önemli özellik yok. Belki de 8 ve 8 Plus ile birlikte son iOS güncellemesini aldı.
SE ise daha güçlü daha performanslı ancak görünüm ve ekran kalitesi bakımından geride. Kamerası daha iyi fakat X in kamerası da üzmüyor. X'ten SE 2020'ye geçilir mi?

Geçilmez bana bile SE 2020 + para teklif ettiler X için vermedim :D, şaka bir yana tavsiye etmiyorum eski tasarımlı ve ekran kalitesi olarak çok yoksun olacaksın sırf A13 işlemci için geçilmez bence.

iPhone X için iOS 16 özellikleri eksik geldi. Çoğu önemli özellik yok. Belki de 8 ve 8 Plus ile birlikte son iOS güncellemesini aldı.
SE ise daha güçlü daha performanslı ancak görünüm ve ekran kalitesi bakımından geride. Kamerası daha iyi fakat X in kamerası da üzmüyor. X'ten SE 2020'ye geçilir mi?
12 alabilirsen takasla Al (üzerine biraz para koyarak 10k kadar) ancak se 2020'ye bulaşma

Ekran boyutu ve pil benim için dert değil. Benim dikkat ettiğim konu cihaz ömrü. X in de çözünürlüğü ve görünüşü çok iyi. Çok arada kaldım.

Hocam iPhone 5sin bile şu an çıkan uygun fiyatlı Android'lerden iyi olduğunu düşünürsek cihazınızın daha çok ömrü var. Ben de birkaç ay önce iPhone 7'den Redmi 9T ye geçtim sırf güncel bir telefon olması için fakat şu an çok pişmanım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı