iPhone yanlış parola hatası

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
iPhone 6 cihaza sahibim. Demin açmaya çalıştım fakat şifreyi doğru girmeme rağmen yanlış diyor. 15 dakika bekleme süresi verdi 5 dakika kaldı şu an. Daha fazla yanlış girmek istemiyorum parolayı. Touch ID de devre dışı kaldı. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk önce Power tuşuna sonra orta tuşuna aynı anda basıp iPhone logosu gelene kadar basmayı deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ikisi de oluyor.
Denedim.

Bence daha da zorlama bir telefoncudan yardım al. Şuan için en akla gelir yöntem bu.
Nasıl alayım hocam. 1 hafta var kapanmanın bitmesine. :(
İnternet bağlantısı var mı?
Var mesaj geliyor sürekli.
ikisi de oluyor.
Denedim.
Telefonda sıfırlanma, verilerde bir kayıp veya icloud, itunes vb. hesaplara zarar gelir mi ?
Hocam ilk önce Power tuşuna sonra orta tuşuna aynı anda basıp iPhone logosu gelene kadar basmayı deneyin.
Yaptım. Bekleme süresi 0landı tekrar 15 dakika bekleyeceğim. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı