IPhone'dan Android'e WhatsApp yedeği aktarma

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Ne yaptıysam beceremedim. Bunun net ve çalışan bir yolu var mıdır? IPhone'da WhatsApp yedeği ICloud'a yüklü ancak bir işime yaramıyor tabii. Önemli olan sohbetleri dışa aktar dedim, onlar elimde duruyor ancak bu sohbetleri Android'e aktaramıyorum. Yedek taraması yaparken sadece direkt bir Android telefondan "Google Drive'a yedekle" denilen yedekleri arıyor. Smart Switch ile uygulamayı taşı dedim, yine olmadı. Var mı tavsiyesi olan? WhatsApp mesajları hala duruyor IPhone'da ancak şu an Android cihazımda aktif. iPhone XR bir telefon, Galaxy S10+ diğer telefon.

Ne yaptıysam beceremedim. Bunun net ve çalışan bir yolu var mıdır? IPhone'da WhatsApp yedeği ICloud'a yüklü ancak bir işime yaramıyor tabii. Önemli olan sohbetleri dışa aktar dedim, onlar elimde duruyor ancak bu sohbetleri Android'e aktaramıyorum. Yedek taraması yaparken sadece direkt bir Android telefondan "Google Drive'a yedekle" denilen yedekleri arıyor. Smart Switch ile uygulamayı taşı dedim, yine olmadı. Var mı tavsiyesi olan? WhatsApp mesajları hala duruyor IPhone'da ancak şu an Android cihazımda aktif. iPhone XR bir telefon, Galaxy S10+ diğer telefon.

Aktarmak mümkün değil bazı yaptığı söyleyen programlar var lakin onlarda aktarmak için absürt bir rakam istiyor bir ara ben yaptım ama modlanmış bir WhatsApp kurarak yapabiliyor oda ne kadar güvenilir belli değil.

Hocam o iş olmuyor ya. Bende üçüncü parti programlar ile denedim. Mümkün değil.

Ne kadar saçma bir durum ya. Koskoca yılların uygulaması Whatsapp şu durumu çözmüyor inanılır gibi değil.

Gelecek yeni sürümlerde bu özellik gelecek ama ne zaman bilemeyiz. Bir de bence Facebook, Whatsapp'da reklam veremediği için böyle olduğunu düşünüyorum. Her şey yavaş işliyor. :D
Rakipsiz olmanın getirdiği olumsuzluklar bunlar hep.

Geri
Yukarı