iPhone'dan LG G3'e geçme

emrullah1234565

Hectopat
Daha fazla  
Bende şu an 5s var. İos kullanıcısıyım. Benım için önemli olan kasma olmayacak ve en cok canımı sıkın şarj konusu 5s'te stabil o konusa memnunum. Ancak ıos 8 ile birlikte birtakım hatalar mevcut. İleride duzeltılır. Asıl konı, ben su an lg g3'e gecmek uzereyım ve aklımı fena sekılde karıstıran soru acaba gecmelı mıyım? Android pişman eder mı? 5s'ten tek sıkayetım şarj lg g3 pşman olur muyum? Bu konuda cevap verebilirsenız sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İos tan Android e geçmek pek mantıklı değil bence.Şarj şikayetin varsa yanına şarj ünitesi al kaliteli markanın cebinde şarj edersin.Kullanmadığın zamanda.

LG G3`e geçmek istemen batarya sıkıntın ise doğru olanı yaparsın çünkü G3`de arka kapak açılabildiğinden dolayı yedek batarya da yanında taşıyabilirsin.Ama G3 çabuk ısınan bir telefon ve ısınmasından dolayı telefonda kasma meydana gelir.

İmkanın varsa G4 al, çünkü G3 kullanıyorum ısınma sorunu bende fazla yok fakat 12 saatten fazla şarjı gitmiyor. Eskiden kitkat'da iken şarjı iyiydi, ama lollipop çok güzel ve çok akıcı, onsuz olmuyor.

Bende şu an 5s var. İos kullanıcısıyım. Benım için önemli olan kasma olmayacak ve en cok canımı sıkın şarj konusu 5s'te stabil o konusa memnunum. Ancak ıos 8 ile birlikte birtakım hatalar mevcut. İleride duzeltılır. Asıl konı, ben su an LG g3'e gecmek uzereyım ve aklımı fena sekılde karıstıran soru acaba gecmelı mıyım? Android pişman eder mı? 5s'ten tek sıkayetım şarj LG g3 pşman olur muyum? Bu konuda cevap verebilirsenız sevinirim. İyi günler.
LG G3 kullandım. 2K ekran kullanıldığı için sorunlar mevcut. LG G4 alabilirsiniz.

LG G3 Kullanıcıyısım yaklaşık 6-7 aydır hiç bir sorununu görmedim. Hala ilk günkü gibi, 2K ekran kullanıldığı içinde pek bir sorun göremiyorum seni rahatsız edicek bir şey olacağını düşünmüyorum

Bende şahsen G3 kullanıyorum yaklaşık 7 aydır ve bana kalırsa seni biraz zorlayabilecek tek sorunu şarj olabilir. Ekran 2K olduğu için diğer telefonlara göre daha fazla şarj götürüyor. Hiç kullanmasan bile 12 saatte bir şarj şart.

G3 seni kesinlikle şarj konusunda memnun etmez ayrıca stabilite olarak iPhone'u kesinlikle ararsın. 5s her ne kadar ekranj küçük kalsada iyi bir telefon imkan varsa Android tarafında s6,Note 4 , G4 gibi cihazlar alınabilir. Telefon almak için almaya gerek yok aldığında değmeli ve heyecanlanmalısınız. Bence birikim yapıp güncel bir iPhone ya da yukarıda bahsettiğim Android cihazlardan birini alabilirsiniz.

Şarj konusunda zamanım olursa bir rehber hazırlayabilirim ben iPhone 5 kullanıyorum. Oyun oynamamakla birlikte gün içinde çoğunlukla you tube , periscope , safari senaryosunda 4saat 51 dk ekran 14 saat bekleme süreleri alıyorum. Muazzam değil ancak iPhone 5 için bu ayarları yapmazsam bildiğiniz üzere facia bir batarya ömrü oluyor kötü anlamda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı