iPod Touch 6. Nesil Alınır Mı ?

reeN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde şu an Samsung Galaxy A5 var. Yaklaşık 2 yıl kullanacağım. Birikmiş 600-700 lira param var. Yaz sonuna kadar 1500-2000 lira olabilir bu para. Fakat yeni bir cihaz almayacağım dediğim gibi 2 yıl kullanacağım A5'i. Sizce iPod Touch 6. Nesil almam mantıklı mı ? Sizce almalı mıyım ? (Eğer alırsam 32GB'lık versiyonu alacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin bence. Telefonunla görüşmelerini mesajlaşmanı yaparsın. iPod ile müzik dinlersin, sosyal medyada takılırsın, video izlersin. Şarjlar bitmez hem de :D

Donanım olarak oldukça güçlü, cihaza telefon olarak bakmayın çünkü telefon değil. iPhone - iPod karşılaştırması saçma olur. Elinizde hazırda android telefon var ve bununla ucuza güclü bir donanımla ios'a girmiş olursunuz, bence alın.

Eğer paran varsa ve harcayacağın daha gerekli bir alan yoksa almak mantıklı olabilir. Model olarak ise sadece müzik dinleyeceğini düşünürsek 16GB'lık model sana fazlasıyla yeterli olacaktır.

Nedenini belirtme zahmetinde bulunsaydınız keske.
İpod 5 32gb modelini kullanmıs biri olarak söylüyorum, fiyatını en hak eden cihazlardan biridir. Şarjı İphone'a oranla daha yüksek gider. İpod 5 serisinde 16gb modelinde kamera ve loop yok iken ipod 6 serisinin 16gb versiyonundada kamera mevcut, ayrıca loop yok(loop olmaması daha iyi bence). Alıcaksanız 16g alın, ben okadar uygulama yüklememe ramen hep 10gb yi geçmedi, 32 fazla gelir.

Donanım olarak oldukça güçlü, cihaza telefon olarak bakmayın çünkü telefon değil. iPhone - iPod karşılaştırması saçma olur. Elinizde hazırda android telefon var ve bununla ucuza güclü bir donanımla ios'a girmiş olursunuz, bence alın.
Benimde düşüncem o aslında. Sürekli android kullandım. Hafiften bir IOS deneyimi yaşamak istiyorum. Teşekkür ederim görüşlerin için :)

Eğer paran varsa ve harcayacağın daha gerekli bir alan yoksa almak mantıklı olabilir. Model olarak ise sadece müzik dinleyeceğini düşünürsek 16GB'lık model sana fazlasıyla yeterli olacaktır.
Biraz müzik biraz oyun olarak kullanacağım. Yeterli olur mu sizce ?

Nedenini belirtme zahmetinde bulunsaydınız keske.
İpod 5 32gb modelini kullanmıs biri olarak söylüyorum, fiyatını en hak eden cihazlardan biridir. Şarjı İphone'a oranla daha yüksek gider. İpod 5 serisinde 16gb modelinde kamera ve loop yok iken ipod 6 serisinin 16gb versiyonundada kamera mevcut, ayrıca loop yok(loop olmaması daha iyi bence). Alıcaksanız 16g alın, ben okadar uygulama yüklememe ramen hep 10gb yi geçmedi, 32 fazla gelir.
Loop konusunda sana katılıyorum. Telefona baya bir oyun yüklerim sanırım tabii müzikte :) Yeterli olur mu diyorsun 16 GB ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı