IPX41-D3 Pegatron anakartın RAM desteği ne kadar?

AxD768

Centipat
Daha fazla  
Kullandığım anakartta 2 slot 4 GB DDR3 bir RAM var bunu 6 veya 8'e yükseltme seçeneğim var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı anakart bende de var çok lanet bir şey Windows 8.1 yüklemek istiyorum ama kararsızım bu konuda bir bilgin var mı Ethernet veya chipset driverlarında sorun yaşarmııyım
muhtemel windows uygun sürücüleri barındırıyor, kullanımda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum...

(farklı anakartta oldukça eski sisteme win7 kurmuştum, chipset, ethernet, onboard grafik vs sürücüleri olmadan sorunsuz çalışmıştı)

Muhtemel Windows uygun sürücüleri barındırıyor, kullanımda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum...

(Farklı anakartta oldukça eski sisteme Windows 7 kurmuştum, chipset, Ethernet, onboard grafik vs sürücüleri olmadan sorunsuz çalışmıştı)

W7'den W8.1'e geçeceğim sence deneme amaçlı yükseltmemi yapayım veya direk temizmi kurayım PC'de çok önemli dosyalar yok fakat bir daha uğraşmak istemiyorum.
Bir de emin olmak için sitelere baktım fakat bulamadım sence Windows 8.1'e uyar mı?
Donanımım şunlar.

Ekran kartı: GeForce 9500 GT.

İşlemci: Pentium Dual-Core E6500 2.93GHz

6 GB RAM.

Donanım sıkıntı çıkarmayacaktır, imkan varsa sıfırdan temiz kurulum her zaman daha iyidir...

(9500 gt ile win11 hariç görüntü alabiliyorsunuz)

Donanım sıkıntı çıkarmayacaktır, imkan varsa sıfırdan temiz kurulum her zaman daha iyidir...

(9500 GT ile Windows 11 hariç görüntü alabiliyorsunuz)

Umarım dediğiniz gibi olur çünkü kullandığım sistemdeki anahtarı kaybetmek istemem geri W7 dönmekte istemem tabii ki çünkü desteğini kaldırdıklarından beri doğru düzgün güncelleme bile yapamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı