IPX41-D3 RAM Kapasitesi Nedir?

Aynı anakartı kullanmaktayım. 6 GB RAM aktif kullanabiliyorum.
AIDA64 Extreme programı ile değerlerimi aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

1. Anakart özelliklerim:Eki Görüntüle 554846

2. RAM özelliklerim:
Eki Görüntüle 554847

3. Şu anki RAM kullanım durumum.
Eki Görüntüle 554848
Selam. Birçok yerde bu anakartin (pegatron ipx41 D3) ram de seçici olduğunu duydum bana hangi ramlerin uygun olabileceğini söyleyebilir misin veya senin kullandığın ram'i söyler misin ben elixir kullanıyorum ancak 4 GB bulması zor olanlar da pahalı teşekkürler şimdiden

Selam. Birçok yerde bu anakartin (pegatron ipx41 D3) ram de seçici olduğunu duydum bana hangi ramlerin uygun olabileceğini söyleyebilir misin veya senin kullandığın ram'i söyler misin ben elixir kullanıyorum ancak 4 GB bulması zor olanlar da pahalı teşekkürler şimdiden
Aynı anakart bendede var ram taktın mı taktıysan hangi marka

Bende 2+2 var ikisi de 1066 MHz BIOS'tan kilidide açamadım.
1626296428873.png

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama ben bu sistemi aldım 2 ci bir bilgisayar olsun diye 2+2 RAM var di 4+4 RAM aldım Kingston marka dolap uygulamasından sorunsuz bir şekilde çalişiyor 64 Bit sistem Windows 8 işletim sistemi. Şimdi bu anakarta daha yüksek model işlemci takabilir miyim diye araştırıyorum.

Konuyu hortlatıyorum ama ben bu sistemi aldım 2 ci bir bilgisayar olsun diye 2+2 RAM var di 4+4 RAM aldım Kingston marka dolap uygulamasından sorunsuz bir şekilde çalişiyor 64 Bit sistem Windows 8 işletim sistemi. Şimdi bu anakarta daha yüksek model işlemci takabilir miyim diye araştırıyorum.

Q9650 takabilir en son bir de modlu olarak var ama bu anakart için modlu BIOS var mı onu da araştırman gerekli Xeon işlemci takmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı