iRacing giriş için hangi hesabın e-posta ve şifresi girilmeli?

Tarıkz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1070 8 GB ( MSİ AERO İTX)
Ryzen 5 3500X
16 GB 3200 mhz Ram (Corsair)
B450 m S2H (Gıgabyte)
Corsair Delta Spec 550 W 80+
Dün Steam'den iRacing satın aldım ve 'oyna' dediğim zaman hesap mail ve şifre girme kısmı geliyor. Buraya tam olarak hangi hesabın mail ve şifresini gireceğim?
Kendi sitesinden IRacing'e üye olmaya çalıştım fakat satın alıma yönlendiriyor, satın alımı Steam üzerinden yaptım. 'kayıt ol' dediğimde ise mail ve şifre ekranı geliyor, mail ve şifre giriyorum ama yanlış mail veya şifre diyor. Çözemedim bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iRacing sitesinde Steam ile bağlan butonu var oradan bağlanıp sonra hesap oluşturun hocam. Ancak tüm arabalar paralıymış kimse oyunun yorumlarında bundan bahsetmemişti birkaç dandik araba ve saçma sapan pistler bulabildim ben sadece. Açıkçası pek beğenmedim oyunu.

Ste
iRacing sitesinde Steam ile bağlan butonu var oradan bağlanıp sonra hesap oluşturun hocam. Ancak tüm arabalar paralıymış kimse oyunun yorumlarında bundan bahsetmemişti birkaç dandik araba ve saçma sapan pistler bulabildim ben sadece. Açıkçası pek beğenmedim oyunu.
Steamden bağlandım, teşekkür ederim. Bu oyun benim için farklı bir oyun, direksiyon seti ile oynanan oyunları çok seviyorum, ilerleyen zamanlarda para oldukça pist ve araba alırım. Arabaların kapalı ve pahalı olduğunu bilerek aldım :)

Ste

Steam'den bağlandım, teşekkür ederim. Bu oyun benim için farklı bir oyun, direksiyon seti ile oynanan oyunları çok seviyorum, ilerleyen zamanlarda para oldukça pist ve araba alırım. Arabaların kapalı ve pahalı olduğunu bilerek aldım :)

Yardımcı olabildiğime çok sevindim, iyi eğlenceler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı