Irak'tan Türkiye'ye ekran kartı getirilebilir mi?

• Konuyu başlatan ArVet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 21B
Oradada durumlar aynı Mining nedeniyle piyasada rtx kartlar yok ama 650 700 dolar civarı RTX 3060,70 alınabilir.
Ayrıca elektrik çok uzuc resmen para bile vermiyorsun.

Elektriğin ucuz olduğu filan yok. Zaten elektrik yok. Sürekli gider. Evlere 1-2 amper sadece aydınlatma için enerji veriyorlar. 6A 10A bağlatmak istediğinizde zaten öpmeye kalkıyorlar. Jeneratörünüz var ise uygun olabilir mazot ucuz çünkü.

Son düzenleme:
arkadaşlar ırak'a gidip ekran kartı getirmeyi düşünüyorum. ırak'taki ekran kartı stokları ve güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı?

Arkadaşlar Irak'a gidip ekran kartı getirmeyi düşünüyorum. Irak'taki ekran kartı stokları ve güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı?

Ekran kartı kalmamış oralarda geçen hafta gittim RTX 3070 için 1900 dolar fiyat verdiler pahalı geldi önceden çok daha ucuza almıştım adamda 5 tane kalmış ayrıca hepsini alacaksan bu fiyat geçerli dedi.

Elektriğin ucuz olduğu falan yok. Zaten elektrik yok. Sürekli gider. Evlere 1-2 amper sadece aydınlatma için enerji veriyorlar. 6A 10A bağlatmak istediğinizde zaten öpmeye kalkıyorlar. Jeneratörünüz var ise uygun olabilir mazot ucuz çünkü.

Yıllardır erbil ankawa da kaldım ilk kez birinden bunu duyuyorum.

Hayır, ekonomi Türkiye'den çok daha iyi, ayrıca para olarak dolar ile neredeyse aynı. Dinar yerine dolar kullanılıyor. Ayrıca 8 yıl Kuzey Irak'ta yaşadım. Bağdat için pek bir fikrim yok.

Neden yasa dışı? Gümrükten 2 telefon, 3 telefon getiren var. Ayrıca kayıt ettirmek istersen pasaport üstüne kayıt ettiriyorsun, sadece garantisi yok TR'de. Birçok ürünün uluslararası garantisi bulunmakta.

Iraq | 180 Dolar : 1264,63 TL
Eki Görüntüle 920637

Türkiye | TR 5329 TL? Çok güldüm.
Eki Görüntüle 920638

ASUS ROG RX 5700XT.
Iraq | 400 Dolar: 2810 TL
Eki Görüntüle 920639

Türkiye | 11900 TL. Çok güldüm.
Eki Görüntüle 920642

Milyon liralık Jeep araçlar orada 20 ekran kartı fiyatına.
Hocam bu baktığınız site hangisi söyleme imkanınız varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı