İran'da sokakta dans edip sosyal medyada paylaşan çifte 10'ar yıl hapis cezası verildi

Bakara 179: Ey temiz akıl sahipleri, kısasta sizin için hayat vardır. Umulur ki sakınırsınız. Ve bu kısasta sizin için bir hayat vardır, ey tam akıl sahipleri! Gerek ki, haksız adam öldürmekten korunursunuz.

Yazıyor.
Burası laik vs şeriat yeri değil.Herkesin görüşü kendine sen görüşünü söylediğinde diğerinin görüşü değişmeyecek ya da birisi görüşünü söylese senin görüşün değişmeyecek lütfen konu daha fazla uzamasın.

Allah'ın kitabını seven ve emirlerine uyan biri neden cahil olsun? Sen iğneyi kendine batır önce.
Senin için Allah'ın kitabı başkası için olmayabilir. Sen ben peygamberim desem inanmazsın ama 1400 yıl önceki bir insanın peygamber olduğuna inanıyorsun. Bu inançla alakalı. Şeriatın yanlış olduğunun en basit örneği.

Senin için Allah'ın kitabı başkası için olmayabilir. Sen ben peygamberim desem inanmazsın ama 1400 yıl önceki bir insanın peygamber olduğuna inanıyorsun. Bu inançla alakalı. Şeriatın yanlış olduğunun en basit örneği.
Burası laik vs şeriat yeri değil.Herkesin görüşü kendine sen görüşünü söylediğinde diğerinin görüşü değişmeyecek ya da birisi görüşünü söylese senin görüşün değişmeyecek lütfen konu daha fazla uzamasın.
Kolay gelsin.

Bazı yerlerde erkek ile kız öğrencilerin sınıfı ayrıldı, bunun da konusu açılmıştı.
Üstelik böyle aptalca uygulamalar var kadın erkek yanına oturamıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı yerlerde erkek ile kız öğrencilerin sınıfı ayrıldı, bunun da konusu açılmıştı.
Üstelik böyle aptalca uygulamalar var kadın erkek yanına oturamıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu gerçek mi?

Üstelik böyle aptalca uygulamalar var kadın erkek yanına oturamıyor.

Vallahi bunun sebebi yine halk. Neredeyse her otobüs yolculuğumda kadın - erkek tartışması çıkıyor.

Mustafa Kemal Atatürk sayesinde şu an İran gibi değiliz, ne kadar teşekkür etsek az. Fakat şu an gittiğimiz yolun doğru olduğunu düşünmüyorum. Eğer ileride olacak seçimlerden sonra bazı partiler kazanırsa ve siyasal İslam uygulanırsa böyle cezaları Türkiye'de de görmeye başlarız. Hatta şu an bile dışarıda birbirine sevgi gösteren gençlere tepki gösterenler var. Forumda bile gördüm bu tiplemelerden, adam dışarıda sevgililerin birbirine sevgi gösterdiğini görünce onlara zarar vermek istiyor. Buna eziklik mi dersin, psikopatlık mı dersin? Bunu da onlar cevaplasın. En başta toplumun böyle zihniyetlerden arınması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı