İrfan Can'a Ödül Gibi Ceza!

Sen izlememişsin , burada fanatiklik yapıyorsun. Yahu İrfan Marcao gibi davransaydı sence Göztepe böyle bir açıklama yapar mıydı ? Neyse boşa anlatmaya gerek yok , fanatizme devam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? İtiş kakış iki taraflı olur. Adam arkadan gelip tek taraflı olarak adama yumruk atıp boğazını sıkıyor. 7. saniyede net olarak yumruk atıyor ve adamın kafası geriye gidiyor o şiddetten. Ne anlatıyorsun sen? Fanatik olan sensin, gözleriniz bile düğümlenmiş sizin, acıyorum halinize.

1-) İrfan Can'ın sevk edildiği madde minimum 5 maç, maksimum 10 maç. Velev ki dediğin gibi yanlış karar. O zaman kararı iptal edersin. Raporda yazana ve disiplin kuruluna sevk edilen madde minimum 5 maç diyor. 2 maç veriyorlar. Hukukla bile dalga geçiyorlar.

2-) Marcao'nun yaptığı ile aynı şey. Tek taraflı yumruk var. Yumruğun şiddeti veya sayısı fark etmez ceza için.

3-) İrfan Can 1 yumruk 2 maç, Marcao 4 yumruk 8 maç mı?

4-) "Galatasaray'ı asla affetmeyeceğim" diyen Fenerbahçeli eski yönetici vekili kişi nasıl TFF başkanı olup da adil karar verdirebiliyor?

Hakeme, TFF'ye, etik kuruluna, tahkime ve hiç birine kimse GÜVENMİYOR. Fanatik olan sizlersiniz. Ali Koç bir tweet attırır, peşinden koşarsınız.
Minimumu 5 maç olan hukuk maddesine 2 maç ceza veren düzeni savunuyorlar hala. :D

Yarın aynısı Fener'e yapılsın ben sizden daha çok dillendiririm. Ben adalet istiyorum.

Raporda olanın dışından başka bir maddeden ceza verilemez. Anca tahkimde düşürülebilir.
Ne hukukdan ne futboldan anlıyorsun.

Aziz Yıldırım olsa 7 senede 4 kere şampiyon olurdu bu TFF ile, Koç onu bile beceremedi. Siz ona yanın. Ağlayan sizsiniz.

Ben ise adalet arayan kişiyim. Rezil düzenin rezil koyunları sizi.
Terim olsaydı verirlerdi 6-10 maç ki vermişler.

Fiziki müdahale eden Hasan Şaş'a 7 maç, küfür eden Fatih Terim'e 11 maç ceza veren TFF :D

Kjaer'e fiziki saldırıda bulunup küfür eden Şenol Güneş'e 1 maç, Topa vuran Terim'e 6 maç ceza veren TFF.

Neden? Çünkü Koç ve Şenol Güneş Müesses Nizam tarafından seviliyor :) Bekliyorum ileride bu adama dayalı düzen değişince haliniz ne olacak.

Cahil olan sensin, raporda olanın dışından başka bir maddeden ceza verilemez. Anca tahkimde düşürülebilir.

Aziz Yıldırım olsa 7 senede 4 kere şampiyon olurdu bu TFF ile, Koç onu bile beceremedi. Siz ona yanın. Ağlayan sizsiniz.

İşte futbolun içinden gelmediğin için anlamazsın dostum malesef. Ben aktif futbol oynadım merak etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cahil olan sensin, raporda olanın dışından başka bir maddeden ceza verilemez. Anca tahkimde düşürülebilir.

Fiziki müdahale eden Hasan Şaş'a 7 maç, küfür eden Fatih Terim'e 11 maç ceza veren TFF :D

Kjaer'e fiziki saldırıda bulunup küfür eden Şenol Güneş'e 1 maç, Topa vuran Terim'e 6 maç ceza veren TFF.

Neden? Çünkü Koç ve Şenol Güneş Müesses Nizam tarafından seviliyor :) Bekliyorum ileride bu adama dayalı düzen değişince haliniz ne olacak.
Fatih Terim gibi sürekli çirkeflik yapan birini savunmak da ne biliyim. Sonuçta kameralara şeyini gösterip ceza almayan adam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence fazla 45 dk ceza olmalıydı
Haykırdım hocam :D
Bir Galatasaraylı olarak, Marcao'nun takımda hala yer alması canımı acıtıyor. Diyorlar ooo Marcao çok iyi, o olmasa napacaktık, 8 maç ceza vermeselerdi liderdik vs vs. Ne olursa olsun. "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim." sözü boşa söylenmiş bir söz değil. Marcaonun yaptığına itiraz edilecek bir şey yok alması gereken cezayı aldı. İrfan Can'ın yaptığının da en az 5 maç olması gerekiyor çünkü ne olursa olsun adamın boğazına yapışmak spora yakışmıyor. Taraflı davranmaya gerek yok, evet etkenler var ama maçı da takip ettim aralarında böyle olacak bir şey yaşanmadı maç esnasında kaçırmadıysam. Bu baya baya gereksiz sinir göstergesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı