İri yapı birini kaldırabilecek oyuncu koltuğu

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, boyum aşağı yukarı 1.85 kilom da 135 civarında (152 kilodan buraya düştüm ve sporuma devam ediyorum) benim boyutumda bir adamın koltukta oturması biraz eziyet olabiliyor. Sizden ricam beni kaldırabilecek bir oyuncu koltuğu veya bir berjer tavsiyesi. Kol yüksekliği 76 santim+ puf yüksekliği ise 45 santim ve üzeri olmalı. Genişliği de aşağı yukarı 75 santim üzerinde olmalı. Zor bir tavsiye konusu ancak kambur oturmaktan sıkıldım ve bacaklarım kapalı oturmaktan da öyle. Dediğim gibi çok harika bir oyuncu koltuğu olmasına gerek yok, bir berjer de işimi fazlasıyla görür. Bütçem aşağı yukarı 500 Türk lirası. Ek olarak kilo tavsiyesi verecek olanlara haftanın altı günü spor yaptığımı belirterek zaten bir çaba gösterdiğimi bildireyim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, boyum aşağı yukarı 1.85 kilom da 135 civarında (152 kilodan buraya düştüm ve sporuma devam ediyorum) benim boyutumda bir adamın koltukta oturması biraz eziyet olabiliyor. Sizden ricam beni kaldırabilecek bir oyuncu koltuğu veya bir berjer tavsiyesi. Kol yüksekliği 76 santim+ puf yüksekliği ise 45 santim ve üzeri olmalı. Genişliği de aşağı yukarı 75 santim üzerinde olmalı. Zor bir tavsiye konusu ancak kambur oturmaktan sıkıldım ve bacaklarım kapalı oturmaktan da öyle. Dediğim gibi çok harika bir oyuncu koltuğu olmasına gerek yok, bir berjer de işimi fazlasıyla görür. Bütçem aşağı yukarı 500 Türk lirası. Ek olarak kilo tavsiyesi verecek olanlara haftanın altı günü spor yaptığımı belirterek zaten bir çaba gösterdiğimi bildireyim. İyi forumlar.
Hocam maalesef bütçenize göre oyuncu koltuğu kategorisinde koltuklar yok denecek kadar az. Zaten olanlar da gördüğüm kadarıyla ne olduğu tam olarak bilinmeyen Türk markaları. Ne kadar güvenebilirsiniz o size kalmış. Berjer tarafına yönelirseniz de şöyle bir sorun var bana kalırsa. Yanlış anlamayın beni iri bir insan olduğunu ve kilo vermeye devam ettiğinizi söylemişsiniz. Şu an da o berjer size rahat gelebilir ancak ilerleyen dönemlerde kilo vermeye başladıkça berjer size oldukça büyük ve ergonomik açıdan sizi kavrayamayan bir hal alacaktır. Bence sizin için en uygunu şu anlık bir berjere yönelmeniz ama ilerleyen zamanlarda size ofis koltuklarını tavsiye ederim. İlerleyen zamanlardan kastım kilo vermeye devam ettiğiniz sürece. Berjer seçimi için de en uygunu bir mobilya mağazasına gidip denemek olacaktır. Ofis Koltuğu önerilerimi de alta link olarak bırakıyorum.

Son olarak şunu da eklemek istiyorum ki bizim önerilerimiz size rahat gelmeyebilir normal. Ben ilk koltuğu bir süre kullandım ve güzeldi de ancak en doğrusu sizin bir mağazaya gidip bulabilirseniz bu koltukları bulamazsanız benzerlerini denemeniz olacaktır. Belirttiğiniz ölçülerde bütçenize uygun ofis koltuğu bulmak çok zor. Dediğim gibi en iyisi ilerleyen zamanlarda ofis koltuğuna geçmeniz olacak.

Oyuncu koltuğu sevdam yok, dediğin gibi gidip denemek daha mantıklı çünkü cidden sağlam ofis koltukları da bulamıyorum. Önerdiğiniz iki koltuğun da maksimum ağırlık bilgileri her zamanki gibi girilmemiş, bu adamlar bir de ürün satıyorlar. Yine de internetten detaylı bilgilerine bakacağım.

Evet dediğin gibi ağırlık değerleri falan hiçbir şey yok. Zaten ben de ne olduğu belirsiz derken bu tarz şeylerden sitem ediyordum. Sizin için en iyisi deneyip almak olacak. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı