Iron Man 1, 2 ve 3 nereden indirilir?

iTunes üzerinden Türkçe dublaj ve alt yazılı olarak satın alabilirsiniz. Korsana destek vermiyoruz.

Iron Man 3 filmi iTunes üzerinde Türkçe olarak bulunmuyor ne yazık ki. Başka yerden bakmanız gerekecek.

@Tim Konun kilitlenmesi gerekli değil mi?
Değil. Korsan önerilmedikçe sorun yok. Ayrıca Iron Man 3'ün Türkçe olarak nereden satın alabileceğinden ben de emin değilim.

Sanırım şurası Türkçe dublaj olarak gönderiyor:

Gerçekten yazıklar olsun. Hem korsan istiyor hem de ona satın almasını öneren süper moderatör'e kızgın atıyor. Ceza alacağımı biliyorum ama defol git başka yerde takıl.

CD'yi alacağım sisteme para veriyorum; almak için girdiğim site için internet gerekiyor, onun da parasını ödüyorum; bilgisayarın elektrik parasını da ödüyorum. Daha ne ödeyeceğim?

Iron Man 1, 2 ve 3 filmlerini nereden indirebilirim?

Google'dan.
Gerçekten yazıklar olsun. Hem korsan istiyor hem de ona satın almasını öneren süper moderatöre kızgın atıyor. Ceza alacağımı biliyorum ama defol git başka yerde takıl.

İnternetten Iron Man 1, 2, 3 izle yazıp izlenebiliyor, açık bir şekilde. Normal para gibi bir şey ödemeden, İnternet parası hariç. Bu korsan oluyor mu? Bir yerde paylaşıp üstünden para kazanmadıkça sorun yoktur.

CD'yi alacağım sisteme para veriyorum; almak için girdiğim site için internet gerekiyor, onun da parasını ödüyorum; bilgisayarın elektrik parasını da ödüyorum. Daha ne ödeyeceğim?
Filmi yapanlar oyunculara ve çalışanlara para veriyor, ekipmanlara para veriyor. Siz de bir zahmet filmlerine para verin, kiralayın, bir şey yapın. Bir film için 10-20 TL vermek bir şey değil. :)

İnternet olmayan bir yere gideceğim için indirmek istiyorum.
Google'dan.

İnternetten Iron Man 1, 2, 3 izle yazıp izlenebiliyor, açık bir şekilde. Normal para gibi bir şey ödemeden, İnternet parası hariç. Bu korsan oluyor mu? Bir yerde paylaşıp üstünden para kazanmadıkça sorun yoktur.

Filmi yapanlar oyunculara ve çalışanlara para veriyor, ekipmanlara para veriyor. Siz de bir zahmet filmlerine para verin, kiralayın, bir şey yapın. Bir film için 10-20 TL vermek bir şey değil. :)

Enes batur filmlerini niye hiç sitelerde göstertmiyor? Evet 10-20 TL pek bir şey değil ancak 10-20 lira ile 2 saatlik bir deneyim yerine yiyecek alabilirsin ve 1 gün bile geçirebilirsin 20 lira ile.

Geri
Yukarı