IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MehmetBayrak

Hectopat

Bilgili arkadaşlardan ilgilenmelerini rica ediyorum, kafayı yemek üzereyim. Discord olduk olmadık her an kendini yeniden başlatıyor, oyunlar olduk olmadık her an çöküyor, internet siteleri de dahil.

BIOS sürümün güncel gözüküyor.

Ağ sürücünü güncelle. Ethernet adaptörün varsa Ethernet adaptörün sürücüsünü de güncelle. Ethernet adaptörü kullanıyor musun?

"DISM" rehberini uygulayabilirsin.

Sanal bellek özelliğini kapat ve sistemi yeniden başlat. Sistem açılınca sanal bellek özelliğini tekrar aç.

Olay görüntüleyicisi raporunu paylaşın.

Windows Update mevcut ise Update yapınız.

BIOS sürümün güncel gözüküyor.

Ağ sürücünü güncelle. Ethernet adaptörün varsa Ethernet adaptörün sürücüsünü de güncelle. Ethernet adaptörü kullanıyor musun?

"DISM" rehberini uygulayabilirsin.

Sanal bellek özelliğini kapat ve sistemi yeniden başlat. Sistem açılınca sanal bellek özelliğini tekrar aç.

Olay görüntüleyicisi raporunu paylaşın.

Windows Update mevcut ise Update yapınız.

Kablo ile bağlanıyorum bir de geçen format attığımda farkına vardım BIOS'u güncelledikten sonra anakart RAM frekansını 2400MHz'ye çekiyor oysaki benim RAM'lerim 3600MHz anakart ise 3200MHz + OC yazıyor sanal bellek olayını nasıl yapacağıma dair rehber varsa söyleyebilir misiniz?

Dediklerimi uyguladıktan sonra mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşın.

Eğer sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

War Thunder oynuyorum ve maça başladığımda fatal eror alıyorum her seferde değil fakat 2 el atmadan fatalı almış oluyorum desem yalan olmaz.
Oyunda olduğum için siyah ekran veriyor fakat mavi ekran ile aynı sesi çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı