IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

XIGNCODE3 Anti-Cheat yazılımını kaldırın. Mavi ekran sorunun geçince tekrar yükleyebilirsin.

DroidCam ile ilgili programı kaldırın. Mavi ekran sorunun geçince tekrar yükleyebilirsin.

Chipset güncelleyin. Aşağıda rehberi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının sürücülerin güncel ise sürücüyü kaldır ve tekrar yükle. Sürücüyü kaldırmak için DDU kullanacaksın.

Eğer ekran kartın sürücün güncel değil ise en başta var olan sürücünü DDU ile sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Minidumplarınızın 5 tanesinden 3 tanesi bilinmeyen hatadan oluşmuştu.

Son düzenleme:
XIGNCODE3 Anti-Cheat yazılımını kaldırın. Mavi ekran sorunun geçince tekrar yükleyebilirsin.

DroidCam ile ilgili programı kaldırın. Mavi ekran sorunun geçince tekrar yükleyebilirsin.

Chipset güncelleyin. Aşağıda rehberi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının sürücülerin güncel ise sürücüyü kaldır ve tekrar yükle. Sürücüyü kaldırmak için DDU kullanacaksın.

Eğer ekran kartın sürücün güncel değil ise en başta var olan sürücünü DDU ile sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Minidumplarınızın 5 tanesinden 3 tanesi bilinmeyen hatadan oluşmuştu.
Ekran kartımı Geforce Experience üzerinden güncelliyorum. Söylediğiniz Xigncode 3 ve Droidcam adlı uygulama yüklü değil acaba düzgün kaldırılmadığı için mi? Ve anakartımın driverını bulamadım sitede.
Oyun oynarken mi aldınız mavi ekranı?
Evet.

Geforce Experience bunla güncelleyebilirsin.

XIGNCODE3 bir Anti-Cheat yazılımı. Oyun ile geliyor. Önceden sildiğiniz bir oyundan kalma olabilir.

DroidCam ile alakalı bir program olması gerekiyor.

Anakartın sitesinden değil. Attığım videoda AMD'nin sitesinden indiriyorsun. Videoyu izleyerek yapabilirsin.

Geforce Experience bunla güncelleyebilirsin.

XIGNCODE3 bir Anti-Cheat yazılımı. Oyun ile geliyor. Önceden sildiğiniz bir oyundan kalma olabilir.

DroidCam ile alakalı bir program olması gerekiyor.

Anakartın sitesinden değil. Attığım videoda AMD'nin sitesinden indiriyorsun. Videoyu izleyerek yapabilirsin.
Sitede benimkiyle uyumlu sürücü yok.
Yeni bir hata aldım. Minidump paylaşıyorum.

Son düzenleme:
Chipset ile alakalı bir mavi ekran almışssınız. Dediğim gibi chipset güncelleyin.

Peki başka mavi ekran aldınız mı? Aldıysanız minidump paylaşın.

Windows ile ilgili var ve Realtek 10/100 NIC Family all in one NDIS Driver hatalar gördüm.
Realtek 10/100 NIC Family all in one NDIS Driver ilk defa karşılaşıyorum şu an.

Core Temp yazılımını kaldırın.

"DISM" rehberini uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı