İş Bankası Anında Bankacılık Kanalları Kapandı

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 17B

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün iş ceb hesabıma giremedim anında bankacılık kanallarımızdan yararlanmak için şubemize başvurun dedi. Gittim ve dedi ki Papara'dan çok giriş çıkış oldu dedi. O yüzden kapanma ihtimali var dedi. Ve kredi kartı var dedim ona bir şey oldu mu dedim yok dedi. Hesap kartı önemli değil de içinde kredi kartı var, dükkanın ona bir şey olur mu?
@Tim acaba yardımcı olur musun?

Son düzenleme:
Bankaya dilekçe verip durumu açıklamayı deneyebilirsiniz. Yasa dışı veya güvenlik açısından riskli bir işlem olmadıysa sorunu çözer. Yasa dışı bir işlem varsa kredi kartını kapatma hakkına da sahip.

Dürüst olacağım bu konuda. Yasal iddia sitelerinde oran düşük olduğu için kaçak sitede oynadım, parayı da Papara üstünden çekip yatırıyordum. Gittim, dedi ki inceleme altında. Yani bundan sonra nasıl bir süreç bekler?

Dürüst olacağım bu konuda. Yasal iddia sitelerinde oran düşük olduğu için kaçak sitede oynadım, parayı da Papara üstünden çekip yatırıyordum. Gittim, dedi ki inceleme altında. Yani bundan sonra nasıl bir süreç bekler?
Merhaba bu konu hakkındaki son gelişme nedir acaba az önce benim de başıma geldi de.

Hocam büyük ihtimalle arka planda inceleme yapılıyor ve banka hesaplarınıza bloke konuldu. 20 bin TL gibi bir ceza gelebilir ya da sadece Papara'ya çok fazla para gönderdiniz diye olabilir fakat ondan olacağını zannetmiyorum. O para daha kötü yerlere gittiyse işiniz zor. Ama büyük ihtimalle 20 bin TL ceza gelecek ya da Papara'ya çok para gönderdiğiniz için öylesine bir güvenlik.

Hocam büyük ihtimalle arka planda inceleme yapılıyor ve banka hesaplarınıza bloke konuldu. 20 bin TL gibi bir ceza gelebilir ya da sadece Papara'ya çok fazla para gönderdiniz diye olabilir fakat ondan olacağını zannetmiyorum. O para daha kötü yerlere gittiyse işiniz zor. Ama büyük ihtimalle 20 bin TL ceza gelecek ya da Papara'ya çok para gönderdiğiniz için öylesine bir güvenlik.

Ceza gelmedi kral açıldı 10 gün sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı